Ücretsiz firma web sitesi açmak ve reklam vermek

Andronova
Yazar Andronova 4 Minimum Okuma

Ücretsiz firma web sitesi açmak ve ücretsiz reklam vermek için kullanılacak en iyi alan Google Business ve WordPress platformu diyelim. Özellikle Google işletmemden yararlananlara yeni hesap açmak adına reklam çeki veriliyor. Bu bazen 100 TL bazen de 300 TL oluyor.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Makalemizde yer alan sponsorlu reklamdaki telefon numarasını arayarak gerekli işlemleri sizi adınıza uzman kişiler tarafından yapılır. Ücretli bir hat ama bir çok teknolojik alanda hizmet veriyor. İçeriğimizde blog hakkında genel bir bilgilendirme yapacağız.

Günümüz çağının en popüler bilgi öğrenme ve yayma yöntemi artık interaktif yayımcık olduğu aşikar. Eskilerdeki gibi günlük gazeteler, haftalık yada aylık dergiler gibi matbu dokümanlarla, belli başlı mekanlarda bulunan duvar gazeteleri artık çok eskilerde kalmış görünüyor. En azından gazeteler ve popüler dergilerdeki bilgilerde yine kendi internet sitelerinden takip ediliyor. Buna bağlı olarak da kitap okuma sayısı da ciddi oranlarda düşüş gösteriyor. İnteraktif yayıncılığın hem çok ucuz hem de daha az zahmetli olmasının verdiği bir yan etki olarak ise temiz ve kaliteli bilginin kıymeti hem artıyor hem de bulunabilirliği azalıyor. Bir internet kullanıcısı öğrenmek istediği bir bilgi için arama motorlarında yaptığı bir sorgu karşısına bir yığın sonuç gelmekte hem de bu sonuçların arasından bir birine zıt görüş ve bilgiler de çıkabilmektedir. Hal böyle olunca güvenilir bilginin ve kaliteli bilgi kaynaklarının da kıymeti artıyor.

Bu bilgi kaynaklarının arasından çıkıp günümüzde meraklıları veya bir sorunun cevabını öğrenmek isteyenleri aydınlatan yegâne bilgi kaynağının Kişisel Blog olduğu kanaatindeyim. Çünkü kişisel blog sitelerinin yazarları çoğu zaman bir konudaki bilgi ve tecrübelerinin birlikte olduğu bir yazıyı yayınladığı için internet kullanıcısına hem daha sağlıklı hem daha temiz bilgi sunmaktadır. En basitinden ben bisiklet alacağım zaman internette çok araştırma yaptım. Okuduğum yazılarda şehir içinde kullanılan bisikletlerin ince tekerli olması gerektiğini öğrendim. Çocukken kullandığımız bisikletlerin aslında hem amatör hem de şehir ulaşımında çok elverişsiz olduğunu gördüm ve bu tür bir bisiklet almaktan vazgeçtim. Bunun gibi bilgileri kişisel blog sitelerinde okuyup tecrübelerle birlikte edinmek bize günlük hayatta hem kolaylık sağlar hem de pratik bilgileri öğrenmemize yardımcı olur.

ucretsiz firma web sitesi acmak ve reklam
Ücretsiz firma web sitesi açmak ve reklam vermek

Bilgi kaynaklarının takibi ise günlük bir internet kullanıcısı olarak arama motorlarında yaptığımız sorguların çıkan sonuçlarında okuduğumuz siteleri kaydedip takip etmek olabilir. Misal olarak ben birkaç blog sitesini neredeyse her gün bir yoklar bakarım. Çünkü her yazılan yazı hem bir tecrübe hem de bir bilgidir.

Dolayısı ile gerek teknoloji olsun, gerek üniversite hakkında bilgi olsun ve gerekse yemek tarifi olsun hemen hemen her konuda bilgi öğrenmek için kişisel bloglar takip edilmelidir. Ben girdiğim her blogun önce hakkımda kısmını okurum. Blog tutan kişi kimdir ne iş yapar ve ne eğitim seviyesi nedir öğrenmek isterim. Çünkü yazdığı yazıların ne derece birikimli birisi tarafından yazılmış olduğu az çok tahmin etmek isterim.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Değindiğim bu bilgiler dışında kendinizde bazı kriterler belirleyip kaliteli bilgi ve güvenilir tecrübeleri ihtiyaç dahilinde öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz firma sitesi açmak için uygulanacak adımlar gayet basittir. Lakin bazı alanlarda tıkanabiliyor. İlgili danışma numarası arandığında sizin bilgisayarınıza uzak bağlantı ile yardım verilmekte.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir