Ücretsiz orjinal Windows 10 indir yükle

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Ücretsiz orjinal Windows 10 yüklemek için full sürüme sahip olmanız gerekiyor. Ücretsiz indirme ve lisans ile kurulum resimli anlatım sizler için hazırladık.

Ad imageAd image

Windows 7 yavaş yavaş Microsoft tarafından fişi çekilmek üzere. Artık zamanla kullanıcılar Windows 10′ a nasıl geçiş yapılır sorularını sormaya başlayabilir. Windows 8.1′ den geçişler içinde aynı işlemler yapılmakta.

Windows 10 ücretsiz geçiş 29 Temmuz 2016 tarihinde son buluyor. Peki ücretsiz nasıl indirilir?

Yeni yazılıma geçiş için onaylı Win7 ve Win 8.1 işletim sistemi yüklü olan bir bilgisayarınız olması gerekiyor. Sonrasında yapılacakları aşağıda bulacaksınız.

Windows 10 güncellemesi için bu Ücretsiz orjinal Windows 10 indir yükle ekranda gördüğünüz gibi Windows pencere simgesini görmeniz gerekiyor. Bu bildirimde 26 Temmuz 2016 tarihine kadar gelecektir. Eğer otomatik Windows 10 güncelleme bildirimi gelmiyorsa, aşağıda Windows hemen indir haberimizden manuel Windows 10 indirme adreslerine ulaşabilirsiniz.

Ad imageAd image

Sistemin resimli kurulumu aşağıda yer almakta. Win10 kurulumu sırasında güncelleme seçeneklerini detaylı incelemenizi öneririm. Kurulumda bilgisayarınızda bulunan dosyalar ve yüklü programlar zarar görmeden güncelleme yapmanızı sağlayacak seçenekler bulunmakta. Güncellemede her hangi bir sorunla karşılaşırsanız öneri destek hizmeti ile görüşebilirsiniz.

Güncelleme: Korsan yazılım kullanmak yerine çok ucuza lisans satın alabilirsiniz. Bunun için Dijital lisans ne demek haberine bakmanızı öneriyoruz.

Mevcut kurulu yazılım üzerinden de lisanslama yapılabilir veya sıfırdan Microsoft sitesinden ISO olarak indirip flash ile kuruluma geçebilirsiniz.

  • Kullanılan sürümün lisansı satın alınacak
  • Başlat kısayoluna tıklayıp ayarlara girin
  • Güncelleştirme yazanla devam ediniz
  • Sol’ da bulunanlarda etkinleştir olacak
  • Ürün anahtarı değiştirme bölümüne dokunun

Ücretsiz orjinal Windows 10 sistem gereksinimleri

Otomatik yükseltme tarih saat ayarları nasıl yapılır derseniz artık bu seçenekten işlem yapılamamakta. Windows 10 indirme adresi olarak microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10 adresini ziyaret ediniz. Ücretsiz geçiş dönemi sone erdi. Ama uygun fiyata OEM lisans satın alabilirsiniz. Yani ek kullanım lisansları açılabilir.

Güncelleme! Microsoft yeni bir karar aldı ve yakında Windows 7′ den desteğini çekiyor. 2020 Yılında son desteği tamamlanıyor.

Windows 10 indirme adresi:

Ücretsiz Windows 10 yükle

Windows 10 indir

Ücretsiz Windows 10 yükle

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkçe