Ücretsiz Smart TV televizyonda Netflix nasıl kullanılır

blank

Smart TV Netflix nasıl kullanılır veya televizyonda Netflix kullanmak istiyorsanız ilk önce televizyonun Netflix uygulamasını desteklemesi gerekiyor. Android TV ise kesin.

teknik destek

Ücretsiz Smart TV Netflix nasıl kullanılır? Son günlerin en çok aranan uygulamalarından birisi olan Netflix, kullananlardan tam not almaya başladı. Tüm dünya da ve Türkiye’de çekilen birçok dizi ve film artık Netflix’e özel yayın yapıyor. Bu yayınları merak edenler ise soluğu Netflix üyeliğinde buluyor.

Yeni akım Netflix, dizi ve film sayısı çokluğu ve görüntü kalitesi bakımından izleyenleri pişman etmiyor. Netflix ile yeni bir cihaz satın almadan sorunsuz bir şekilde tüm dizi ve filmleri kaçırmadan izleyebilirsiniz. İlk kullanımda otuz gün ücretsiz izleme imkanına sahipsiniz. Sonrasında üyeliğiniz devam ediyorsa ücretlendirileceksiniz.

Televizyonda ücretsiz Netflix kullanma

Netflix izleyebilmek için öncelikle bu uygulama ile çalışabilen akıllı bir televizyonunuz olmalıdır. Netflix’in kendi sitesinden de televizyonunuzun bu uygulamaya uygun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bazı televizyon modellerinde bu uygulama hazır olarak yüklenmiştir. Seçtiğiniz bir Netflix paketini kredi ya da banka kartınız ile satın alın. Aldığınız bu paket sadece 30 gün süre ile geçerli olacaktır.

Üyelik işlemlerinizi de yaptıktan sonra uyumlu televizyonunuza uygulamayı indirip giriş yapın. Netflix kullanabilmeniz için televizyonunuza kablolu ya da kablosuz internet bağlı olmalıdır. Yapacağınız tüm izlemeler aslında internet üzerinden olacaktır.

Ücretsiz Smart TV televizyonda Netflix nasıl kullanılır?

Televizyonda Netflix nasıl kullanılır?

smart tv netflix kullanma: Bazı eski televizyonlarda, TV kendi yazılımını kullandığından çoğu uygulama bu modellerde kullanılmamakta. Örnek LG “webOS TV” kullandığından dolayı kendi LG mağazasında hangi uygulamalar varsa onları kullanabiliyor. Sony, yeni nesil Philips, Arçelik, Sharp, Vestel veya Grundig genelde Android yazılımını kullanmakta. Android olan ve donanımı yeterli olan tüm Smart TV modellerinde Netflix yüklenebiliyor.

Netflix TV uygulaması, televizyonun mağaza uygulamasından indirip hesap oluşturla devam edebilirsiniz. Ücretsiz paketi kullanmak için kredi kartının eklenmesi gerekiyor. Sanal kullanılabilir.

Telefonda Netflix nasıl izlenir ve ücretsiz Netflix aboneliği yazılarına da bakınız.


Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2019, 08:53

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!