Ücretsiz Windows 10 Türkçe indir yükle kaçırma!

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Microsoft' un orjinal Windows 10 bedava indirmek için son gün 2017 sonu. Bu süre bittikten sonra tahmini tekrardan ara ara ücretsiz yükseltmeye açılabilir.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Windows 10 Türkçe ISO dosyasına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Rufus kullanarak USB üzerinden “Setup” çalıştırarak yeni sürüme geçebilirsiniz. Lisans olarak Dijital lisans nedir yazımıza bakmanızı öneriyoruz.

Microsoft, belli bir süreliğine ücretsiz Windows 7 ‘ den Windows 10’ a geçişi başlatmış ve sonra sonlandırmıştı. Yoğun talep nedeniyle kapattıktan sonra tekrar açmıştı.

Microsoft tarafından ücretsiz Windows 10 orijnal sürümü 31 Aralık 2017′ ye kadar indirmeye devam ediliyor. Ama daha sonra bu teklif olamyabilir. Tabi Win 7 ve Win 8.1 desteğinin biteceğinden dolayı tahmini bu teklifler ilerleyen zamanlarda tekrar yapılacak.

Yeni versiyona geçişlerde kullanılan sürümlere göre karşılık gelen Win 10 sürümüne güncelleme yapılabilecek. Sürümler Windows 10 Home, 10 Pro ve 10 Enterprise.

Win 7 desteğinin biteceği yıl 2020 ve Windows 8.1 içinde 2023 olarak belirlenmiş. Şu an için güvenlik ve hata onarım güncelleme yamaları devam ederken, verilen yıl içerisinde bu destekler son bulacak.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Windows 10 indir ücretsiz

  • Windows 10 indir buradan microsoft.com/en-us/accessibility/windows10upgrade 
  • Yukarıdaki adresi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırıp “UPGRADE NOW” butonuna tıklayarak direk indirme işlemine başlayabilirsiniz.
  • Yukarıdaki indirme adresinden Windows 10 indirme aracını kullanarak güncelleme kontrolünü başlatabilirsiniz.
  • Kuurlumda kullanma şartı olarak Microsoft yardımcı teknolojileri kullanmayı kabul etmeniz olacak. 

Ücretsiz Windows 10 Türkçe indir yükle kaçırma!

Windows 10 indir ücretsiz

Orjinal Windows 10 indir ücretsiz


Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2020, 16:04

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir