Sadece 30$’lık Ulefone uWear Akıllı Saat, Özellikleriyle Şaşırtıyor!

Akıllı Saat Hesaplaşması: Moto 360 ile Apple Watch Karşı Karşıya
Andronova

Akıllı saatlerin oldukça yaygınlaştığı son dönemde, büyük firmaların çıkardıkları 1000TL civarındaki akıllı saat modellerini herkesin almaya gücü yetmiyor.

Kaldı ki, zaten yüksek fiyatlı akıllı saatler, daha ucuz akıllı saat modelleri ile kıyaslandığında, özellik olarak arada fark ta görülmüyor ve hatta bazıları var ki, fiyatı ve özellikleriyle şaşırtabiliyor.

Böyle akıllı saatlerden olan Ulefone uWear akıllı saat modeli, sadece 29,99$‘lık fiyatı ve barındırdığı özellikleriyle görenleri şaşırtıyor.

ulefone-uwear-akilli-saat-goruntu1
Sadece 30$’lık Ulefone uWear Akıllı Saat, Özellikleriyle Şaşırtıyor!

Apple iWatch Sport modeline görünüm olarak oldukça benzeyen Ulefone uWear akıllı saat, 1.44 inç 2.5D ekran, 316L paslanmaz çelik gövdesiyle oldukça sağlam bir duruş sergiliyor.

ulefone-uwear-akilli-saat-goruntu2
Ulefone uWear Akıllı Saat

Tabi bu Ulefone uWear akıllı saatin sizi şaşırtacak tek özelliği değil. İçerisinde pedometre (adımsayar), uyku izleme, spor yapmayı hatırlatma, uzaktan erişimli kamera, telefon görüşmesi, mesajlaşma, telefon uygulamalarından bildirim alma gibi diğer akıllı saatlerde bulunan temel özellikler yer alan Ulefone uWear akıllı saat, ayrıca IP65 su geçirmezlik sertifikasına da sahip.

ulefone-uwear-akilli-saat-goruntu3
Ulefone uWear Akıllı Saat Özellikleri

Bataryası tek şarjda 7 gün giden Android ve iOS cihazlarla uyumlu olan bu harika akıllı saati sadece 29.99$‘dan ünlü alışveriş sitesi GearBest üzerinden buraya tıklayarak şimdi ön siparişle satın alabilirsiniz. Teslimatlar 30 Eylül‘den sonra gerçekleştirileceğini hatırlatalım.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir