Ülkemizde Birçok Noktada Galaxy S5 Satışına (32GB Seçenek dahil) Başlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un MWC 2014 etkinliği kapsamında resmen duyurduğu yeni amiral gemisi Galaxy S5 11 Nisan itibariyle dünyanın birçok noktasında tüketicilerle buluşmaya başlayacak. Halihazırda birçok ülkede ön sipariş sürecinde olan üst sınıf akıllı telefonun ülkemiz fiyatı da netlik kazanmış durumda. İlk olarak Vatan Bilgisayar ve 7/24tikla’nın internet sayfalarında listelenen Galaxy S5, Vatan Bilgisayar’da 2.199 lira, 7/24tikla’da ise 1.999 liralık (fiyat şu an 2.199 lira seviyesine yükseltildi) fiyatıyla karşımıza çıkmıştı. Söz konusu fiyatın 16GB’lik versiyon için olduğunu belirtelim.

Birkaç gün sonra Turkcell tarafından ön satışa açılan telefonun burada da 2.199 liralık fiyatıyla listelendi. Galaxy S5’i satış listesine alan diğer şirketler ise Teknosa ve Hepsiburada oldu.

G900FQ kod numarasına sahip Galaxy S5 Teknosa.com’da 2.199 liradan satışa sunulurken, telefon 11 Nisan’da stoklarda olacak.  Teknosa’da ayrıca telefonun 32GB’lik versiyonu da satışa sunuldu. 16GB’lik seçenekte olduğu gibi siyah ve beyaz renklerin mevcut olduğu 32GB’lik model 2.299 liralık fiyatla tüketiciyle buluşacak. Telefon satışa sunulduğu bir diğer nokta Hepsiburada.com’da da 2.199 liralık fiyat karşımıza çıkıyor ancak burada telefonun 9 Nisan’da stoklarda olacağı belirtiliyor.

5.1-in büyüklüğünde Full HD Super AMOLED ekran, Android 4.4 KitKat, TouchWiz Magazine UX kullanıcı arayüzü, yenilenen arka kapak tasarımı, 2.5GHz’de çalışan dört çekirdekli Snapdragon 801  işlemci, 2GB RAM, su ve toza karşı dirençli yapı, 16/32GB depolama, 128GB’ye kadar microSD kart desteği, parmak izi okuyucu, nabız ölçer, microUSB 3.0, MHL 2 portu, 2.800mAh kapasiteli pil ve daha birçok yazılımsal içerik Galaxy S5’in öne çıkan özellikleri şeklinde sıralanıyor.

Galaxy S5

kaynak: Teknosa, hepsiburada

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!