Ülkemizde Yaşanan Olaylarda Herkesi Sağduyulu Olmaya Davet Ediyoruz!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Değerli okurlarımız,

Andronova

Son günlerde ülkemizde yaşanan olaylar malumunuz. Bu durum bizleri çok derinden üzmektedir ve bu konuda bir açıklama yapma gereğini hissettik.

Nedir bu olan olaylar?

En başında bir direniştir bu. Yeşil sevdalısı olanların direnişi. Masumane olarak zaten betonlaşmış doğalarını savunmak isteyen sevdalıların direnişi.

Sonrasında ise, haklarının ellerinden alındığını düşünenlerin özgürlük haykırışı.

Peki ya sonrası?

Bu direnişi yapanlar ve bu direnişin karşısındakiler olmak üzere iki taraf gibi gösterilmek, yani güzel ülkemizi ikiye bölmek isteyen dış güçlerin oyunları başlar sonrasında.

Peki buna nasıl müsaade edildi?

Maalesef bu durumu en başından durdura bilecek en büyük güç olan sayın Başbakanımızın bazı yapılması gerekenleri yapmaması sebebiyle. Ülkemizi bu zamana kadar gerek ekonomisinin yükselmesiyle, gerek ise politik gücünün artmasıyla kanıtlamış bir toplumun çoğunluk oyuyla seçtiği Başbakanımız.

Peki bu çoğunluğun oyunu almak yeterli mi?

Tek başına iktidar olabilmek için evet. Ancak tek yürekle tüm ülkenin başbakanı olabilmek için hayır. Demokratik bir ülkede çoğunluğun hakkı kadar azınlıkların da hakkı korunmalı ve kısıtlanmamalıdır ki demokrasi tarifini bulsun. Kadınların çocuklarını, alkol içenlerin içkilerini, ağaç sevenlerin ağaçlarını, başörtülülerin başörtülerini korumaktır demokrasi.

Peki yönetim hatasını anladı ve özür diledi, neden hala gösteriler devam ediyor?

Türk milleti ve aynı vatani sevgiyi taşıyan başka kökenlerdeki vatandaşları, geçmişi çok derin ve büyük olan bir ulustur. Bu ulusun yapabilecekleri dış güçleri o denli korkutmaktadır ki, bu ulus her daim uyutulmak istenmiş ve her daim gözlerini araladığında başında ninniler söylenilmiş bir ulustur.

Bu sebepledir ki, masumane başlayan bu eylemlerin arasına, bizi uyutmak isteyen savaş tellalları karışmıştır.

Ne ister bu bizi çekemeyen, Türkiye devletini ve içinde yaşayan ulusu sevmeyen bu savaş tellalları?

Şehitlerimizin kanıyla aldığımız bu vatanı isterler. Ulu Atatürk’ün yaptığı devrimleri yok etmek isterler. Üreten Türkiye’nin yerine, sürünen ve onlara muhtaç olan bir Türkiye isterler. Kendi kendine karar veren Türkiye yerine, onların kararlarına uyan bir Türkiye isterler.

Ey Türkiye’m! Sen ki sağcısıyla, solcusuyla, milliyetçisiyle, kürdüyle, aleviyle, lazıyla, çerkeziyle ve diğer tüm ulu halkıyla bir bütün olmayı başarmış bir yüce Türkiye’sin.

Şimdi bu olayları, gerek masumane istekleri olan eylemcilerin, gerek ise devleti yöneten yönetimin birlikte sağduyulu davranarak bir an önce yatıştırması ve çözüm getirmesi gerekmektedir!

ŞİMDİ, ANLAYIŞ ve SAĞDUYULU OLMA GÜNÜDÜR!

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.