Uluslararası Uygulama Marketi Projemiz Zappzy Çok Yakında Sizlerle!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Değerli Andronova severler,

Andronova

Uzun süredir sizlerle geçirdiğimiz yayın hayatımızda, kaliteden ödün vermeden, haberlere güncel olarak ulaşabilmeniz için soluksuz çalıştık. Android ile alakalı tüm ihtiyaçlarınıza tek bir platformdan ulaşın diye de bir çok hizmetleri ekledik altyapımıza.

Şimdi ise sizlere bir başka servisimizden bahsedeceğiz. Geçtiğimiz aylarda az da olsa bilgi verdiğimiz uygulamamarketi.com projemizi hatırlayanlarınız olacaktır. Artık bu proje olmayacak. Çünkü o bundan böyle bizim ilk uluslararası projemiz olarak yenilendi ve isim değiştirdi.

Yeni adıyla zappzy, uygulama geliştiricilerinin yapmış oldukları uygulama ve oyunları bir çok farklı şekilde sergilemelerini, tanıtım yazısı yazdırabilmelerini, farklı promosyon seçenekleriyle ön plana çıkabilmelerini, detaylı olarak yayınladıkları uygulamaların güncel analizlerini yapabilmelerini ve bunlarla kazançlarını katlamalarını sağlayan ve aynı zamanda kullanıcılar için de uygulamaları bir çok kategori ve seçeneklerle daha kolay bulup indirebilmelerini sağlayan bir proje.

Zappzy‘den kısaca bahsedecek olursak;

Faklı Sergileme Yöntemleri

Güncel TOP 500 Listesi

Kullanıcılar İçin Ayrıntılı Uygulama İstatistikleri

Kolay Arayüzlü Uygulama Sayfası

Geliştiriciler İçin Admin Paneli

Geliştiricilere Özel Promosyon Seçenkleri

Geliştiriciler İçin Detaylı Uygulama İstatistik Paneli

Bu ve bunların haricinde bir çok özellikleriyle Zappzy, çok yakında tüm Dünya’da İngilizce ve Türkçe dahil bir çok farklı dil seçenekleriyle yayın hayatına başlayacak.

Bizi takip etmeye devam edin.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.