Ünlü Aktör Robert Downey Jr, HTC’nin Yeni Reklam Yüzü Olacak

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Ürettiği şık ve yenilikçi telefonları pazarlama noktasında kullanıcılara yeterince sunamayan HTC’nin yeni yıldaki yapılanma sürecinde reklam giderlerine daha fazla kaynak aktarılacağı şirket politikasında yer almıştı. Şu ana dek UEFA ile yapılan 3 yıllık anlaşmanın yanı sıra kayda değer bir kampanya ile karşılaşılmadı.

teknik destek

Ülkemizde iki aydır satışta olan HTC One için sadece bir televizyon reklamı yayınlayan Tayvanlı üretici, 2013 yılındaki en önemli reklam anlaşmalarından birini daha gerçekleştirmek üzere.  Bir süre önce ülkemizde de gösterime giren Iron Man 3 yapımının da başrol oyuncusu olan Amerikalı ünlü aktör Robert Downey JR ile 12 milyon dolar karşılığında iki yıllık reklam anlaşması imzalanacak.

Anlaşma henüz resmi olarak açıklanmazken ünlü oyuncunun televizyon reklamlarının yanı sıra billboard afişlerinde yer bulacak reklam kampanyalarına dahil edilmesi bekleniyor. Özellikle HTC One, Butterfly s ve kısa süre içerisinde resmiyet kazanacak One mini modellerinin satış hacminde Robert Downey JR’ın etkisinin ciddi manada hissedilmesi bekleniyor. HTC pazarlama noktasında mobil dünyasının bir numaralı ismi Samsung kadar geniş bir bütçeye sahip değil ancak yapılacak anlaşmanın şirket açısından büyük öneme sahip olduğunun altını çizmek gerekir.

kaynak: AndroidCentral

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın