uTorrent Web indirmeye açıldı

Andronova

BitTorrent' in yeni istemcisi uTorrent için  uTorrentweb programı yayınlandı. Artık Google Chrome ve Molzilla tarayıcısı üzerinden dosya indirebilirsiniz.

uTorrent, indirmek istediğiniz dosyaları diğer işlemleri etkilemeden hızlıca indirmenizi sağlayan uTorrent’ in Web uygulaması yayınlandı.

İnternetten film indirme, müzik indirme, oyun indirme ve dosya indirmeyi hızlı şekilde yapan uTorrent, web sürümünü indirmeye açtı. Bilgisayarınıza uTorrentWeb sürümünü indirip deneyebilirsiniz.

BitTorrent, web istemcisi olan uTorrent’ in Web kullanımını Windows bilgisayar kullanıcılarına açıldı. Artık web üzerinden uTorrent’ i kullanabilirsiniz.

uTorrent Web indir dene

2017 Yılında çalışmalarına başlanan uTorrentWeb’ in testleri tamamlandı ve kullanıcıların indirmesine açıldı.

uTorrentWeb, Mozilla Firefox ve Google Chrome tarayıcılarında çalışmakta.

uTorrent Web indirmeye açıldı

uTorrentWeb nasıl kullanılır?

uTorrent Web indirme adresi: uTorrentWeb için web.utorrent.com adresine giderek “Free Download” butonuna tıklayıp ve indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırınız. Artık tarayıcı üzerinden linkle dosyaları indirebilirsiniz.

uTorrentWeb nasıl kullanılır?


Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2018, 01:24

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir