En iyi Navigasyon uygulamaları 2019

Cep telefonları ve arabalar için en iyi Navigasyon programlarına örnek olarak yer verdiğimiz yazımızda genel kullanım ve yorumlara göre şekillendirdik. Ücretli ve bedava yani ücretsiz sürümleri inceleyiniz.

En iyi Navigasyon uygulamaları 2019
müşteri hizmetleri

Navigasyon kullanıma her geçen gün daha da artmaktadır. Trafikte ki araç yoğunluğu size sıkıntılı anlar yaşatabilir. Araç kullanırken en büyük yardımcınız navigasyon hizmeti sunan uygulamalardır. Navigasyon uygulamaları kolaylık olarak gözükse de farklı problemlere yol açabilir. Eğer programınız güncel ve akıcı değil ise kaybolma ve trafikteki diğer araçları sıkıntıya sokabilirsiniz.

En çok kullanılan Navigasyon programları hangileri? iOS, Android ve Windows gibi alt yapıları kullanan programcılar, bu platformlarda ki seçenekleriyle insanlara hizmet sunmaktadır. Navigasyonlar için birçok program önerilmektedir. Deneyerek sizin için hangisi daha iyi ise seçiminizi yapın. Aşağıda görseldeki gibi Navigasyon ve harita uygulamalarını belirttik. En iyi yorumlarda ve şikayetlerle belirleyebilirsiniz. iPhone için App Store' yi ve Android içinde Google Play' ı ziyaret ediniz.

En iyi navigasyon uygulaması

En iyi navigasyon programı dendiğinde ilk akla gelen Google Maps oluyor. Google haritalar en çok kullanılan programdır. Kullanışı basit ve akıcıdır. Devamlı güncelle ile her zaman aktif bir kullanım sunar.

Yandex navigasyon hizmeti yenilikleriyle dikkat çekmektedir. Bildirimleri anlık olarak gelen ve kullanıcıların bildirim yazmasına olanak sağlar.

Sygic diğer programların aksine internet ihtiyacı duymaz. Güncellemeleri yapıldığı taktirde hizmet sunar.

TomTom navigasyon uygulama aynı zamanda bir şirkettir. Araçlar için navigasyon cihazı üretmektedir.

Maps.me uygulaması size en yakındaki restoran, kafe, benzinlik, otel gibi ihtiyaç anında bir çok bilgiyi ve yeri internet ihtiyacı olmadan sunar.

En iyi Navigasyon uygulamaları 2018

En iyi Navigasyon programları

Ücretli ve ücretsiz navigasyonlar: Ücretli uygulamaların çoklu olduğu gibi ücretsiz uygulamalarda bulunmaktadır. Ancak tam erişim için uygulama içi satın almalar mevcuttur. Seçeneklerin fazla olması sebebiyle şirketler yenilikler ile müşterilerinin karşısına çıkmaya devam etmektedir.

Google Maps, Sygic, Yandex Navigasyon, Navigon, TomTom, CoPilot, Maps. me, Skobbler GPPS ve dahası...

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 15:10
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR