En iyi VPN uygulamaları 2016

banner186

En iyi VPN uygulamaları 2016 hangileri? En iyi VPN uygulaması. En iyi VPN programı hangisi? Ücretsiz VPN programı. iPhone Android VPN uygulaması ücretsiz indir yükle...

En iyi VPN uygulamaları 2016
Müşteri Hizmetleri 05 Kasım 2016 Cumartesi 00:50

banner192

Hangi VPN programı daha iyi? Sony Xperia, LG, Samsug Galaxy A1 A2 A3 A4, J4 J5 J6 J7 J8, iPhone 4s, iPhone 5s, iPhone 6 ve iPhone 7 VPN uygulaması ücretsiz indir yükle dene. En iti VPN programı hangisi?

Aşağıda ücretli / ücretsiz VPN programları yer almakta. Bazı uygulamalar iPhone iOS cihazlar için geçerli olmayabilir. VPN uygulamaları için yapılacak dercelendirme göreceli olacaktır. Nedeni eğer uygulama güncelleme alıyorsa, uyumsuzluk veya istenildiği gibi çalışmayabiliyor. 

En iyi VPN uygulamaları

En iyi VPN uygulamaları 2016

VPN Unlimited - Hotspot Security  programı / TunnelBear VPN uygulaması / Hola VPN uygulaması / ZenMate VPN uygulaması / Hideman VPN uygulaması / Hideninja VPN uygulaması / VPN Express - Free Mobile VPN programı / Hotspot Shield VPN programı.

Yukarıdaki VPN programlarının ortak özelliklerinden bazıları Güvenli oturum sağlar. Bilgi güvenliği erişim yönetimi ağınıza birisi veya birileri girdiğinde verilerinize ulaşamaz veya şifrelenir. Ücretsiz sürümlerde kısıtlı kullanım hakkı Ücretsiz sürümlerde genelde reklam yer alabiliyor. Ücretli sürümlerde reklamları ve zararlı yazılımları önleme. Erişim yapılamayan sitelere erişim hakkı.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×