Facebook messenger indir ücretsiz Face giriş

Facebook messenger ile cep telefonunuzdan daha kolay ve hızlı bir şekilde tüm dünyayla ücretsiz iletişime geçebilirsiniz. Aşağıda Facebook’un resmi uygulaması Facebook messeger’ ı iOS iPhone ve Android cep telefonları için resmi indirme adresleri bulunmaktadır. Her hangi bir sorunda destek hattımızı arayabilirsiniz.

Facebook messenger uygulaması ile internet kullanan tanıdığınız tüm kişilerle ücretsiz görüşme imkanına ulaşın. Messenger kısa mesaj gibi ama hem ücretsiz hemde daha geniş özelliklere sahip. Uygulama ile cep telefonunuzda yer alan kişilere mesaj gönderebilir, grup sohbeti oluşturabilir ve fotoğraf, video paylaşımları yapabilirsiniz.

Uygulamada selfie, sohbet balonları, ücretsiz arama ve sesli mesaj gibi bir çok özellik bulunmaktadır. İsterseniz konuşma listesi ve diğer bağlantılar için kısa yollar oluşturabilirsiniz. Bunların dışında kimler çevrim içi kimler müsait değil görüntüleyebilir ve isterseniz bildirimleri kapatabilirsiniz.

Facebook messenger indir

Facebook messenger indir 2016

Android telefonlar için Facebook Messenger indir buradan ve iOS telefonlar için Facebook Messenger indir buradan ücretsiz indirebilirsiniz.

Facebook Messenger nasıl indirilir – Facebook Messenger nasıl yüklenir

Facebook messenger indir

Mevcut bir Facebook hesabınız varsa “Facebook ile Giriş Yap” seçeneğine dokununuz. Eğer Facebook hesabınız yoksa “Facebook’ta yok musun?” seçeneği ile devam ediniz.

Facebook messenger indir 2016

Cep telefonunuzdan, Facebook messenger uygulaması üzerinden Facebook hesabı açarken, “Messenger’ a Kaydol” seçeneğinde telefon numaranız ile hesabı oluşturabilirsiniz.

Facebook messenger nasıl indirilir

Facebook hesabınız varsa Facebook’ ta kullandığınız mail hesabını ve Facebook şifrenizi yazıp “Devam” seçeneğine dokununuz.

Facebook messenger nasıl yüklenir

Facebook messenger telefona nasıl yüklenir

Facebook messenger telefona nasıl indirilir

Facebook Messenger’ da “Telefon numarasını geç?” ekranı geldiğinde, bir not bulacaksınız. “Telefon numaranı eklemen, numaranı bilen arkadaşlarının seni Messenger’ da bulmasına yardımcı olur.” bu seçeneği isterseniz “Geç” olarak seçebilirsiniz.

Facebook messenger android telefona nasıl indirilir

“Telefondaki Herkese Mesaj Gönderebilirsin” Bu seçenekle Messenger, arkadaşlarınla bağlantı kurmana yardımcı olmak için kişileri sürekli yükleyecektir.

Facebook messenger iphone telefona nasıl indirilir

“Messenger” Kişilerinize Erişmek İstiyor” güveniyorsanız Tamam seçeneğine dokunabilirsiniz. Güvenmiyorsanız İzin Verme seçeneğini seçiniz.
Facebook messenger iphone 4s 5s 6s indir yükle

Facebook messenger galaxy s3 s4 s5 s6 s7 indir yükle