Gameloft’un Yeni Yarış Deneyimi GT Racing 2, Android ve iOS Platformlarında Yerini Aldı!

Gameloft, yarış tutkunlarının merakla beklediği GT Racing 2’yi Android ve iOS kullanıcılarının beğenisine sundu. Gerçekçi fizik ve hava koşullarında yarış deneyimi yaşatan ,dünyanın en prestijli otomobillerini içeren yapım, kullanıcıyı 28 hafta süren bir macerada 1.400 etkinlikte sürüş becerilerini test etme deneyimi sunuyor.
Yalnız veya çok oyunculu modlarda yarışacağınız yapım kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Araba yükseltmeleri ve avantaj sağlamak için oyun için harcamalar yapabildiğiniz GT Racing 2’de tek bir kuruş harcamadan oyunun tamamlamak ise oldukça zor görünüyor.

13 Pistte 30’un üzerinde üreticiden (Mercedes-Benz, Ferrari, Dodge, Nissan, Audi, Ford ve dahası) 67 lisanslı otomobilin yer aldığı yapım oldukça etkileyici grafiklere ve özelliklere sahip. Yeni fizik motoru eşliğinde hazırlanan oyun değişken bir iklim sunuyor. Oyun içerisinde güneşin yanı sıra bulutlu ve yağmurlu gibi değişik hava koşularıyla karşılaşabilirsiniz. Bunlara gece ve gündüz yarış deneyimini de ekleyebiliriz.

Kullanıcıları onarım süresi veya masrafı derdinden kurtaran GT Racing 2, 4 farklı kamera açısıyla keyifli bir yarış deneyimi sunuyor. Oyuna alt bölümlerde yer alan linklerden erişebilirsiniz.