Google Play Store Büyük Güncellemesini Aldı! (Google Play Store 5.10.29 apk)

Geçtiğimiz Eylül ayının ikinci haftasında 5.9.11 sürümüne kavuşan Google Play, şimdi uzun bir aradan sonra büyük güncellemesini aldı ve Google Play Store 5.10.29 sürümüne kavuştu.

Andronova

Google, uzun zamandır düzenli olarak her ay güncelleyerek, performans ve yeni animasyonların yer aldığı arayüz iyileştirmelerinin yanı sıra, hata düzeltmelerini de gerçekleştiriyordu.

Şimdi sızdırılan yeni sürümde, Google Play‘de büyük arayüz yenilemesi gerçekleştirildi ve ayrıca 5.10.29 sürümünü alarak bir çok iyileştirme ve hat düzeltmelerine kavuştu.

google-play-store-5-10-29-goruntu1

Google’da kullanıcı arayüzü uzmanı olan Kirill Grouchnikov tarafından paylaşılan yeni Google Play Store görüntülerinde, yeni başlangıç ekranından, yeni menü tasarımlarına kadar her şeyin değiştiği görülüyor.

google-play-store-5-10-29-goruntu3

Elbette değişen dek şey bunlar değil. Yeni Google Play sürümünde artık uygulama açıklamaları ve yapılan değiklik notlarını da kopyalayabileceksiniz.

Bu ve çok daha fazlasının yer aldığı yeni Google Play Store güncellemesinin çoğu server tabanlı olduğu için, uygulamanın güncellenmesine gerek kalmadan, Google tarafından serverda yapılacak değişimde biz kullanıcılar için aktif olacak.

Ancak şimdi, her ne kadar büyük arayüz güncellemesini göremeyecek olsak ta, yukarıda da bahsettiğimiz bir çok iyileştirmenin yer aldığı Google Play 5.10.29 apk dosyası yayınlandı.

Google’ın yeni Google Play Store 5.10.29 sürümünü yayınlamasını beklemek istemiyorsanız, buraya tıklayarak apk dosyasını indirebilirsiniz. Ayrıca sürekli en güncel Google Play Store versiyonlarının yer aldığı Google Play İndir sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Andronova