Google Play Store indir oyun uygulama Android APK

Telefona Google Play Store indirmek ve yüklemek için uyumlu işletim sistemi sürümleri gerekebilir. Samsung Galaxy Note, HTC, LG, Sony Android cep telefonlarını inceleyiniz.

Google Play Store indir oyun uygulama Android APK

Android cep telefonda Google Play uygulaması olmayan veya yeni sürümü indirmek isteyenler, Google Play son sürüm yayınlandı. Play Store indir 6.8.22

Google Play Store uygulamasının son sürümü yayınlandı. Yeni güncellemenin OTA ile gelmesini beklemeden Android cihazınızdan, önerdiğimiz adrese giderek "Download" butonunu tıklayıp indirdiğiniz APK dosyasını çalıştırarak yükleyebilirsiniz.

Uygulama mağazası olmayan veya yeni güncelleme cihazına gelmeyen kullanıcılar, önerdiğimiz adresten manuel güncelleme yapabilirler. Android cep telefonu ve tabletler için son sürümü indirip yükleyebilirler. Eğer yeni sürümde sorun yaşarsanız aşağıda indirme adresimizde yer alan eski sürümleri deneyebilirsiniz.

Play Store mağaza uygulaması bulunmayan Android cep telefonu ve tabletler için eğer yeni sürüm çalışmazsa aşağıda eski ve yeni sürümlere ulaşabileceğiniz Play Store yazımızı inceleyebilirsiniz.

Google Play Store indir oyun uygulama Android APK

Google Play Store indir son sürüm

Google Play Store indir telefona yükle Play Store' nin son sürümünü bu apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-store/google-play-store-6-8-22-f-all-0-3046094-release/google-play-store-6-8-22-f-all-0-3046094-android-apk-download/download buradan güvenli şekilde indirebilirsiniz. Play mağaza uygulamasının son sürümüne adresimizden ulaşabilirsiniz.

Google Play 6.8.22_minAPI9(nodpi).apk / Uploaded: File size: 14.33 MB (15,030,210 bytes) / Minimum Android versiyon: Android 2.3+ / Gingerbread, API 9) / Target Android versiyon: Android 6.0 (Marshmallow, API ) 

YORUM EKLE
YORUMLAR
ibrahim Demirbag
ibrahim Demirbag - 8 ay Önce

Abi bende butun uyglamalar silindi Play Store den you tube ye ayarlar simgesinden fotoraf cekme Bircok uyg. Silindi ne yapmaliyim Yardim edin ne olur !

Play Store uygulamalar silindi
Play Store uygulamalar silindi @ibrahim Demirbag - 8 ay Önce

Silinenler ücretli alınanlarsa başka bir yazımızda nasıl alınacağını anlattık. Ücretsiz ise simgeler ve cihazda sorun varsa formatlayıp yeniden yükleyin.

sibel boylu
sibel boylu - 10 ay Önce

Cok tesekkur

Rümeysa
Rümeysa - 3 yıl Önce

Çok güzel bir site