PTT Messenger ücretli mi ücretsiz mi?

banner186

PTTMessenger uygulaması nihayet yayınlandı. Büyük ilgi toplayan milli uygulamanın indirmesinde ve numara doğrulamasın da sorun yaşandı. Bazı kullanıcılarda ücretli mi ücretsiz mi sorguladı...

PTT Messenger ücretli mi ücretsiz mi?
Müşteri Hizmetleri 06 Şubat 2018 Salı 19:30

banner192

PTT Messenger uygulaması, Türkiye' nin ilk tamamen kendisinin geliştirdiği mesaj ve görüntülü arama uygulaması oldu. 

Yerli mesajlaşma uygulamasında indirme ve yükleme sorunları yaşandı. Çoğu kullanıcılar indiremezken, indirenlerde numara doğrulamasında sorunla karşılaştı. Çoğu kullanıcı hala merak içerisinde ve bu durumdan şikayetciler. Bizde alternatif olarak uygulamanın indirme adresine yer verdik. İndirmek için aşağıdaki ilişkili haberler kısmından Android ve iPhone telefonlar için ulaşabilirsiniz.

PTT Messenger ücretli mi PTT Messenger ücretsiz mi?

Uygulamayı kullanma tamamen ücretsizdir. Ama kullanım sırasında ücretlendirmeye maruz kalabilirsiniz. Yani örnek wifi kablosuz bağlantı yaptınız ve bağlantı koptu, mobil veri devreye girdi. O zaman internet paketiniz yoksa operatör ( Türk Telekom - Avea, Vodafone, Turkcell) tarafından ücretlendirilebilirsiniz.  

İnternet paketiniz yoksa veya yeterli MB veya GB' ta sahip değilseniz, telefondan mobil veri erişimini kapatınız. Eğer hiç internet paketi almıyorsanız, operatör müşteri hizmetlerini arayarak, internet erişimini engelleyebilirsiniz.

PTT Messenger ücretli mi ücretsiz mi?

PTT Messenger ne kadar internet tüketir? Bu sorunun hiç bir zaman net cevabı olmaz. Bu kullanıma göre değişir. Örnek genel veya paylaşılan fotoğrafın ve videonun büyüklüğüne göre değişir. Mesajlaşma da çok büyük bir veri kullanımı olmaz. Ama önlem için telefondan internet kullanım kısıtlaması yapılabilir.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×