Türkiye'nin ilk yerli antivirüs programı Chomar bir harika, hem de ücretsiz!

banner186

Dünya'da sayısı oldukça az firma tarafından alınabilinen uluslararası Gold (altın) serfitikasına da sahip, Türkiye'nin ilk yerli antivirüs programı CHOMAR resmi olarak duyuruldu ve hem de ücretsiz indir!

Türkiye'nin ilk yerli antivirüs programı Chomar bir harika, hem de ücretsiz!
Ali Kasımoğlu 15 Şubat 2017 Çarşamba 17:20

banner192

Millileşme döneminden geçtiğimiz şu günlerde, özellikle savunma sanayi gibi ağırbaşların yanı sıra, diğer sektörlerde de hareketlilik hızını arttırmaya devam ediyor. Bunlardan biri ve aslında en önemlilerinden olan yazılım sektöründe, Türkiye'deki tüm internet kullanıcılarının güvenliğini ilgilendiren önemli bir gelişme yaşandı. Bu güne kadar hep başka ülkelerin yaptığı antivirüs uygulamalarını kullandıktan sonra nihayet ilk yerli antivirüs programımız olan CHOMAR (çomar) hem Windows hem de Android cihazlar için indirilmeye sunuldu.

Türk yapımı ücretsiz virüs progrmaı Chomar

Chomar indir

Oldukça önemli olan bu gelişme, bilgilerimizi alıp başka ülkelere satan firmalara karşı korunmanın yanı sıra, bilgisayarlarımızın ve akıllı telefonlarımızın casus yazılımlar sayesinde özellikle DDoS ataklar için kullanılmasının da önüne geçebiliyor. Yani CHOMAR sayesinde zombi olmaktan kurtulabiliyoruz. 

Sadece en iyi antivisür programlarının alabildiği (TrendMicro ve 360 gibi bilinen Antivirüs yazılımlarının dahi alamadığı) OPSWAT’tan altın sertifikaya sahip olan 33 antivirüs yazılımından biri olan CHOMAR, oldukça yüksek kaliteye koruma sağlayabiliyor. www.andronova.net

CHOMAR Antivirüs Özellikleri

chomar özellikleri

Oldukça iyi ve faydalı özellikleriyle dikkat çeken yerli antivirüs yazılımımız, CHOMAR Antivirüs ve CHOMAR Internet Security adıyla iki farklı versiyona sahip. İnternet Security adıyla olan versiyon daha kapsamlı olanı ve Antivirüs versiyonunun yaptığı tüm işlevlerin yanında daha fazla özellik sunuyor. Her iki versiyonu da bireysel kullanıcılar ÜCRETSİZ olarak indirebilir. Sadece kurumsal şirketler için ücret talep ediliyor.

Android cihazlar için sunulan versiyonu da oldukça başarılı olan ve çok satabil çalışmasının yanı sıra, düşük kaynak tüketimi harcayan Chomar'ı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Teknoloji haberleri 

ücretsiz virüs programı indir Chomar

CHOMAR Antivirüs İndir

Şimdilik Windows ve Android cihazlar için sunulan milli antivirüs programımızı indirmek ve diğer tüm detaylarını öğrenmek için chomar.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
ademoyuklu - 12 ay önce
inşAllah dışa bagımlılıgımıza engel olup yerli malı yurdun malı kullanıp güçlü bir türkiye oluruz. Allah yardımcınız olsun İnşAllah
Avatar
hasan - 12 ay önce
virüs, antivirüs sürekli tavşan, tazı konumundadır.. bu süreklilik için hep yenilenmesi ve bu yenilenme, güncellemelere için serverlerine 7/24 bağlı olmak gerek. arapçasını sorayım, bu yazlım "idame" ettirlecek mi?
Avatar
AHMET KADRİ GÜREMEK - 12 ay önce
Ben dün indirdim, yükledikten sonra makineye kapatıp açtım. Deneme süresi bitmiştir, satın alın çıktı. Daha başlangıçtan itibaren offside durumunda.......
Avatar
denisa - 12 ay önce
Allah razı olsun
Avatar
Baskentli - 7 ay önce
Helal olsun...