Ücretsiz virüs programları 2019

En iyi antivirüs programı size göre hangisi. Bize göre kullanıcının ihtiyacına göre belirlenmeli. Bilgisayarda kullanım amacına göre ücretli mi ücretsiz mi kullanılmalı bu şekilde belirlenmeli.

Ücretsiz virüs programları 2019
banner192

Birçok ücretsiz antivirüs programı mevcuttur. Ücretsiz olan her yazılımın kurulum aşamasında beraberinde gelen diğer ek yazılımları yükleyip yüklememek kullanıcının elindedir. Kurulum sırasında her seçenekte ilerle kısmına tıklamamak gerekmektedir. Yüklemek istediğiniz virüs programlarını iyi bir araştırma sonucunda indirip kurmaya başlamanız yararınıza olacaktır. Ve kurulum sırasında seçenekleri eleyip işaretlerken dikkatli olmakta fayda vardır. 

BitDefender programı güvenlik tehditlerine karşı oldukça güçlü ve sessiz bir programdır. Her an reklam çıkarmayan daha önce hiç karşı karşıya gelinmeyen virüsleri imha edebilmektedir. Aynı zamanda bilgisayar açılırken Boot menüsünü de taramaktadır.

Ücretsiz virüs programları

Ücretsiz sürümü çok geniş ve yeterli denilebilecek düzeyde olan bir program ise Avast programıdır. Elbette bazı özelliklere erişebilmek için ücretli sürümü kullanmak gerekmektedir. Ancak ücretsiz sürümü de hiç fena değildir. Ayrıca kullanımı kolaydır ve Wi-Fi'ın zayıf ve hassas noktalarını bulabilmektedir. Çok detaya girmeden bazı program isimlerini söylemek gerekir ise; Ad-Aware,MalwareBytes, Panda, AVG, SpyBot ve Emsisoft ücretsiz ve iyi olan programlardan bazılarıdır. Peki en iyi virüs programı?

facebook müşteri hizmetleri
Ücretsiz virüs programları 2018

En iyi antivirüs programı sizce hangisi

2018 yılının bilinen en iyi antivirüs programları gibi aynı zamanda da ücretsiz olanlar;

En iyi virüs programları: BitDefender, Eset, Avast, Karpersky, Avira, Panda ve Sophos Home programlarıdır. Tabi ücretli olan bazılarında belli bir deneme süresi bulunmakta. Öneri olarak ücretli virüs programlarından Eset Internet Security öneririz. Özellikle Windows bilgisayarları kasmadan çalıştırabileceğiniz virüs programlarından biridir. Avast' a tercih edilebilir. Ama kendi testlerimizde özellikle internet üzerinden yaptığımız testlerde Eset, Avast antivirüs programından daha iyi. 

En iyi virüs programı almadan önce! Uygun ücretle virüs programı alma: Gittigidiyor, sahibinden ve N11 gibi sitelerde OEM sürümler satılmakta. Bazıları 2 ile 3 kullanıcılı kullanımı satmakta. Fiyatlar gerçekten çok ucuz. Bazıları %60 daha ucuza verebiliyor. Tabi OEM olduğunu unutmayalım!

Virüs programları hakkında: Bilindiği gibi bilgisayarlarımızı her zaman temiz bir şekilde tutamıyoruz. İndirdiğimiz bir dosyadan, ziyaret ettiğimiz siteye kadar her yerden virüs bulaşma imkanı mevcuttur. Önüne geçmek için ise güvenilir, hızlı, güçlü ve kullanımı kolay programlar tercih edilmektedir. Bu programlar sayesinde bilgisayarlarımızı virüslerden arındırabiliriz.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 14:56
YORUM EKLE
YORUMLAR