WhatsApp indir Android iPhone 2019

WhatsApp indir Android APK iPhone son sürüm güncellemesi 2018 yayınlandı. Samsung Galaxy Note, Galaxy A J, HTC, LG, Sony Xperia, Discovery Android One 4G yükle.

WhatsApp indir Android iPhone 2019
banner192

WhatsApp Messenger uygulaması, Android cep telefonda internet üzerinden ücretsiz mesajlaşma amacıyla çıkarılan bir uygulamaydı. Daha sonra fotoğraf, video, belge, ses dosyası paylaşımı ve sesli arama özellikleri ile çok sayıda kullanıcıya ulaştı.

WhatsApp şuanda en büyük ve en popüler uygulamaların başında yer alıyor. Yakın zamanda çıkarılan WhatsApp Web uygulaması ile artık Windows ve Mac bilgisayarlarda da WhatsApp' ı kullanabiliyorsunuz. Detaylara WhatsApp Windows uygulaması indir haberimizden ulaşabilirsiniz.
 

WhatsApp indir Android APK iPhone


WhatsApp ile arkadaşlarınızla ve ailenizle önemli anlarınızın paylaşımını internet bağlantısı (4.5G / 4G / 3G / 2G / EDGE ve Wi-Fi kablosuz bağlantı) üzerinden yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda oluşturduğunuz grup veya gruplarla anlık çok sayıda kişi ile aynı anda paylaşım yapabiliyorsunuz. Konuyla alakalı www.andronova.net/whatsapp-kisi-engelleme-whatsapp-grup-engelleme WhatsApp kişi engelleme WhatsApp grup engelleme haberimizi de inceleyebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri
WhatsApp uygulamasını kullanabilmeniz için internet bağlantınızın olması gerekiyor. İnternet bağlantınız olduğu sürece uygulama arka planda çalışmaya devam ediyor.

Eğer internet paketiniz yoksa ve WiFi bağlantısı üzerinden de bağlı değilseniz, opreratörünüz (Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom / Avea) üzerinden standart internet tarifesi ile ücretlendirilecek. Bundan dolayı WiFi üzerinden de bağlantı yapsanız, mobil veri bağlantınızın kapalı konumda olduğundan emin olunuz.

WhatsApp iOS iPhone uygulamasını bu itunes.apple.com/tr/app/whatsapp-messenger/id310633997?l=tr adresten ve WhatsApp Android uygulamasını da bu play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp&hl=tr adresten ücretsiz indirebilirsiniz. WhatsApp' ın resmi sitesi whatsapp.com' u da ziyaret edebilirsiniz.


WhatsApp indir 2018 apk Android iPhone
Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 15:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ifade Aslanov
Ifade Aslanov - 2 ay Önce

+79993656...

sunil kumar
sunil kumar - 10 ay Önce

radash

Sateesh pal
Sateesh pal - 10 ay Önce

871408

zeki
zeki - 2 yıl Önce

zeki

Yaşar
Yaşar - 2 yıl Önce

Vassabı inderemiyorun

yusuf
yusuf - 2 yıl Önce

YapRAk

Hayriye
Hayriye - 2 yıl Önce

İnş güzeldir

Asif
Asif - 2 yıl Önce

Yusifov

aliye
aliye - 2 yıl Önce

Pirofli izdiyen WhatsApp pulus nece yuklenir

Sabiha
Sabiha - 2 yıl Önce

Vatsapindirmek istiyorum

@Sabiha - 2 yıl Önce

Kullandığınız işletim sistemine göre yazı içerisinde yer alan bu adresten yazısını tıklayarak.

Sabiha
Sabiha - 2 yıl Önce

Vatsap indirmek istiyorum

Hasan
Hasan - 2 yıl Önce

Vatsab indirmek istiyom

@Hasan - 2 yıl Önce

Haber içerisinde Whatsapp indirme adresleri yer alıyor. Cihazın işletim sistemine göre indirebilirsiniz. Android ve iOS iPhone indirme adresleri bulunmakta.

metyem
metyem - 2 yıl Önce

Bilmiyorum

meryem
meryem - 2 yıl Önce

Whatsap indirmek istiyorum

husnu
husnu - 3 yıl Önce

nasil yuklenecek bu

@husnu - 3 yıl Önce

konu içerisinde yer alan bu adresten yazısını tıklayarak Whatsapp' ı indirebilirsiniz