WhatsApp indir Android iPhone 2018

banner186

WhatsApp indir Android APK iPhone son sürüm güncellemesi 2018 yayınlandı. Samsung Galaxy Note, Galaxy A J, HTC, LG, Sony Xperia, Discovery Android One 4G yükle.

WhatsApp indir Android iPhone 2018
Müşteri Hizmetleri 09 Şubat 2018 Cuma 11:35

banner192

WhatsApp Messenger uygulaması, Android cep telefonda internet üzerinden ücretsiz mesajlaşma amacıyla çıkarılan bir uygulamaydı. Daha sonra fotoğraf, video, belge, ses dosyası paylaşımı ve sesli arama özellikleri ile çok sayıda kullanıcıya ulaştı.

WhatsApp şuanda en büyük ve en popüler uygulamaların başında yer alıyor. Yakın zamanda çıkarılan WhatsApp Web uygulaması ile artık Windows ve Mac bilgisayarlarda da WhatsApp' ı kullanabiliyorsunuz. Detaylara WhatsApp Windows uygulaması indir haberimizden ulaşabilirsiniz.
 

WhatsApp indir Android APK iPhone


WhatsApp ile arkadaşlarınızla ve ailenizle önemli anlarınızın paylaşımını internet bağlantısı (4.5G / 4G / 3G / 2G / EDGE ve Wi-Fi kablosuz bağlantı) üzerinden yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda oluşturduğunuz grup veya gruplarla anlık çok sayıda kişi ile aynı anda paylaşım yapabiliyorsunuz. Konuyla alakalı www.andronova.net/whatsapp-kisi-engelleme-whatsapp-grup-engelleme WhatsApp kişi engelleme WhatsApp grup engelleme haberimizi de inceleyebilirsiniz.

WhatsApp uygulamasını kullanabilmeniz için internet bağlantınızın olması gerekiyor. İnternet bağlantınız olduğu sürece uygulama arka planda çalışmaya devam ediyor.

Eğer internet paketiniz yoksa ve WiFi bağlantısı üzerinden de bağlı değilseniz, opreratörünüz (Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom / Avea) üzerinden standart internet tarifesi ile ücretlendirilecek. Bundan dolayı WiFi üzerinden de bağlantı yapsanız, mobil veri bağlantınızın kapalı konumda olduğundan emin olunuz.

WhatsApp iOS iPhone uygulamasını bu itunes.apple.com/tr/app/whatsapp-messenger/id310633997?l=tr adresten ve WhatsApp Android uygulamasını da bu play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp&hl=tr adresten ücretsiz indirebilirsiniz. WhatsApp' ın resmi sitesi whatsapp.com' u da ziyaret edebilirsiniz.


WhatsApp indir 2018 apk Android iPhone
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
husnu - 2 yıl önce
nasil yuklenecek bu
Misafir Avatar
- 2 yıl önce @husnu
konu içerisinde yer alan bu adresten yazısını tıklayarak Whatsapp' ı indirebilirsiniz
Avatar
Hasan - 2 yıl önce
Vatsab indirmek istiyom
Misafir Avatar
- 2 yıl önce @Hasan
Haber içerisinde Whatsapp indirme adresleri yer alıyor. Cihazın işletim sistemine göre indirebilirsiniz. Android ve iOS iPhone indirme adresleri bulunmakta.
Avatar
Sabiha - 2 yıl önce
Vatsap indirmek istiyorum
Avatar
Sabiha - 2 yıl önce
Vatsapindirmek istiyorum
Misafir Avatar
- 2 yıl önce @Sabiha
Kullandığınız işletim sistemine göre yazı içerisinde yer alan bu adresten yazısını tıklayarak.
Avatar
aliye - 2 yıl önce
Pirofli izdiyen WhatsApp pulus nece yuklenir
Avatar
Asif - 2 yıl önce
Yusifov
Avatar
Hayriye - 2 yıl önce
İnş güzeldir
Avatar
yusuf - 2 yıl önce
YapRAk
Avatar
Yaşar - 1 yıl önce
Vassabı inderemiyorun
Avatar
zeki - 1 yıl önce
zeki
Avatar
meryem - 2 yıl önce
Whatsap indirmek istiyorum
Avatar
metyem - 2 yıl önce
Bilmiyorum