WhatsApp indir Android iPhone 2020

WhatsApp indirme işlemini Samsung dışında Huawei ve Xiaomi içinde aynı şekilde mağazadan yapabilirsiniz. Uygulama inmiyor veya yüklenmiyor yapılacaklar;

WhatsApp indir Android iPhone 2020
müşteri hizmetleri

WhatsApp Messenger uygulaması, Android cep telefonda internet üzerinden ücretsiz mesajlaşma amacıyla çıkarılan bir uygulamaydı. Daha sonra fotoğraf, video, belge, ses dosyası paylaşımı ve sesli arama özellikleri ile çok sayıda kullanıcıya ulaştı. Peki WhatsApp indirme iPhone' da ve diğer telefonlarda nasıl yapılmakta?

WhatsApp şuanda en büyük ve en popüler uygulamaların başında yer alıyor. Yakın zamanda çıkarılan WhatsApp Web uygulaması ile artık Windows ve Mac bilgisayarlarda da WhatsApp' ı kullanabiliyorsunuz. Detaylara WhatsApp Windows uygulaması indir haberimizden ulaşabilirsiniz.

WhatsApp ile arkadaşlarınızla ve ailenizle önemli anlarınızın paylaşımını internet bağlantısı (4.5G / 4G / 3G / 2G / EDGE ve Wi-Fi kablosuz bağlantı) üzerinden yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda oluşturduğunuz grup veya gruplarla anlık çok sayıda kişi ile aynı anda paylaşım yapabiliyorsunuz. Konuyla alakalı www.andronova.net/whatsapp-kisi-engelleme-whatsapp-grup-engelleme WhatsApp kişi engelleme WhatsApp grup engelleme haberimizi de inceleyebilirsiniz.

WhatsApp uygulamasını kullanabilmeniz için internet bağlantınızın olması gerekiyor. İnternet bağlantınız olduğu sürece uygulama arka planda çalışmaya devam ediyor.

Eğer internet paketiniz yoksa ve WiFi bağlantısı üzerinden de bağlı değilseniz, opreratörünüz (Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom / Avea) üzerinden standart internet tarifesi ile ücretlendirilecek. Bundan dolayı WiFi üzerinden de bağlantı yapsanız, mobil veri bağlantınızın kapalı konumda olduğundan emin olunuz.

  • WhatsApp iOS itunes.apple.com/tr/app/whatsapp-messenger/id310633997?l=tr a
  • WhatsApp Android play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp&hl=tr adresten ücretsiz indirebilirsiniz.
  • WhatsApp' ın resmi sitesi whatsapp.com' u da ziyaret edebilirsiniz.

WhatsApp indir 2018 apk Android iPhone

Eskiden WhatsApp kullanımı ilk 1 yıl ücretsiz sonrasında yıllık ücretlendirme yapılıyordu. Ama WhatsApp tarafından yapılan açıklamalarda artık ücretsiz olacağı yönünde açıklama yapıldı. 

WhatsApp Web uygulaması bilgisayarda kullanmak içinde her hangi bir ücret alınmamaktadır. Bu hizmetden yararlanmak için internet tarayıcısından öneri Google Chrome' den web.whatsapp.com sitesine giriş yapıp ekranda yer alan QR kodunu telefondan taratmak yeterli olacak.

whatsapp kullanımı ücretlendirmesi

  • whatsapp.com/appstore
  • cdn.whatsapp.net/android/2.12.459/WhatsApp.apk 
  • whatsapp.com/wp

WhatsApp uygulamasının son yeni sürümünü yükledikten sonra uygulamayı çalıştırdığınızda sizden telefon numaranızı belirtilen alana yazmanızı ve WhatsApp tarafından size telefon numaranızı doğrulamak için kısa mesaj geldiğinde yine ilgili alana yazmanızı talep edecek.  

whatsapp telefonla doğrulama

Eskiden uygulamadan ücret alınıyordu

WhatsApp destekli tüm telefonlar birbirleri ile iletişime geçebiliyor. WhatsApp' da ücretlendirme nasıl diye soranlar için indirmek ve 1 yıl denemek ücretsiz, sonrasında yıllık $0.99 dolar alınmaktadır. Bunun dışında şimdilik her hangi bir ücret alınmamaktadır. İnternet kullanımı içinde aynı şekilde ek bir ücret alınmıyor.

İnternet veri kullanımınıza göre internet paketi kotasından düşmektedir. Yazışmalarda çok fazla bir kota gitmemektedir. Ama video ve resim paylaşımlarında, paylaşımın boyutuna göre (MB) paketten düşmektedir. Gönderimde her hangi bir sınırlama yapılmamaktadır.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2020, 19:18
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Ifade Aslanov
Ifade Aslanov - 2 yıl Önce

+79993656...

sunil kumar
sunil kumar - 2 yıl Önce

radash

Sateesh pal
Sateesh pal - 2 yıl Önce

871408

zeki
zeki - 4 yıl Önce

zeki

Yaşar
Yaşar - 4 yıl Önce

Vassabı inderemiyorun

yusuf
yusuf - 4 yıl Önce

YapRAk

Hayriye
Hayriye - 4 yıl Önce

İnş güzeldir

Asif
Asif - 4 yıl Önce

Yusifov

aliye
aliye - 4 yıl Önce

Pirofli izdiyen WhatsApp pulus nece yuklenir

Sabiha
Sabiha - 4 yıl Önce

Vatsapindirmek istiyorum

@Sabiha - 4 yıl Önce

Kullandığınız işletim sistemine göre yazı içerisinde yer alan bu adresten yazısını tıklayarak.

Sabiha
Sabiha - 4 yıl Önce

Vatsap indirmek istiyorum

Hasan
Hasan - 4 yıl Önce

Vatsab indirmek istiyom

@Hasan - 4 yıl Önce

Haber içerisinde Whatsapp indirme adresleri yer alıyor. Cihazın işletim sistemine göre indirebilirsiniz. Android ve iOS iPhone indirme adresleri bulunmakta.

metyem
metyem - 4 yıl Önce

Bilmiyorum

meryem
meryem - 4 yıl Önce

Whatsap indirmek istiyorum

husnu
husnu - 4 yıl Önce

nasil yuklenecek bu

@husnu - 4 yıl Önce

konu içerisinde yer alan bu adresten yazısını tıklayarak Whatsapp' ı indirebilirsiniz


Teknoloji haberleri