WiFi şifresi bulma uygulaması kablosuz şifre öğrenme

banner186

WiFi şifresi bulma uygulaması kablosuz şifre öğrenme programı var mı? WiFi şifre kırma uygulaması 2016.Android iPhone.WiFi kablosuz şifresini kırma programı

WiFi şifresi bulma uygulaması kablosuz şifre öğrenme
Müşteri Hizmetleri 14 Ağustos 2016 Pazar 03:02

banner192

WiFi şifre öğrenme uygulaması kablosuz şifre öğrenme programı var mı? WiFi şifre kırma uygulaması 2016. Android iPhone. WiFi şifresini kırma programı. Kablosuz şifre öğrenme programı Android iPhone. Kablosuz şifre kırma uygulaması indir yükle. WiFi şifresi bulma nasıl yapılır? WiFi şifresi bulma uygulaması var mı? Kablosuz internet bağlantı hatası.

iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6s, Samsung Galaxy A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8, Galaxy J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8, Note, HTC, LG, Sony Xperia, Asus, Zenfone, Discovery, Android One 4G, Çin ve Kore malı cep telefonlarda WiFi şifre öğrenme.

WiFi Map, hemen hemen tüm dünyada geçerli olan WiFi noktalarını ve şifrelerini bulmayı sağlayan Android ve iOS iPhone uygulamalarından biri. Bulunduğunuz yerdeki kafe, otel, hastane ve iş merkezlerinin WiFi noktalarını size gösterir. Uygulama alanı çok geniştir. Ama bu alanlara ulaşabilmeniz için internet bağlantınızın olması gerekiyor. Ya da kablosuz bağlantı yaptığınız yerden bu alanları ekleyip daha sonra test edebilirsiniz. Yinede mobil internet paketinizin olmasını öneririm.

WiFi şifresi bulma uygulaması

WiFi şifresi bulma uygulaması kablosuz şifre öğrenme

WiFi şifresi bulma uygulaması kablosuz şifre öğrenme

WiFi şifresi bulma programı 2016

WiFi şifresi bulma programı apk

WiFi şifresi bulma uygulaması nasıl kullanılır?

WiFi şifresi bulma programı nasıl kullanılır

WiFi şifresi bulma programı nasıl kullanılır

WiFi şifresi bulma programı nasıl kullanılır

WiFi şifresini öğrenme

WiFi şifresini öğrenme 2016

WiFi şifresini öğrenme 2016

WiFi şifresini öğrenme 2016

kablosuz şifresini öğrenme 2016

WiFi şifresi bulma uygulaması kablosuz şifre öğrenme programı

WiFi Map uygulamasına girdiğinizde bir dizi izinlere onay vermeniz gerekiyor. Örnek konumunuza erişim izni. Konumunuza erişim izni verdikten sonra bulunduğunuz yere yakın ve uzak WiFi ağ adlarını ve bazılarının daha önce girilmiş şifrelerine ulaşabiliyorsunuz. İsterseniz sizde bu alanlara bildiğiniz şifreyi yazabiliyorsunuz. Yazdığınız şifre kayıtlı kalıyor. Uygulamanın en iyi tarafı bulunduğunuz alanda tüm WiFi noktalarını göstermesi. Size kaç metre uzaklıkta ya da km uzaklıkta görebiliyorsunuz. WiFi şifresini öğrenemezseniz de en azından ortak WiFi ağlarının nerede olduğunu görebiliyorsunuz. Malum o yerlerde de zaten şifreyi öğrenebiliyorsunuz.

Kablosuz ağa bağlantı yapmaya çalıştığınızda bu şekilde "Network problem wifi is not updated try again" bir hata alıyorsanız, bağlantı yapamaya çalıştığınız ağa uzakta olduğunuz anlamına geliyor.

Uyarı: Uygulamalarda sonradan görülebilecek sorunlardan dolayı sitemiz sorumlu değildir. Teknoloji ile ilgili tüm sorunlarda önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz. Bu haberimizde yeni WiFi dosya transfer uygulaması konusunu inceleyebilirsiniz.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Lale karayigit - 8 ay önce
Belki 50 den fazla facebook hesabı açtım onay verip açıyor 10 dakka sonra kapatıyor. Birini bana versin facebook diğerleri onun olsun
Avatar
Burcu sarıdas - 8 ay önce
Facebook kapandı kendilinde tekrar acıyorum kimlik onayla diyor yapıyorum olmuyor baska numarama acıyorum 10 dakika sonra kapanıyor kimlik onayla diyor