Yeni son sürüm Google Play indir

Android telefonlarda vazgeçilmeyen uygulama "Google play store" bir telefonun olmazsa olmazlarından. Mağazadan oyun nasıl indirilir veya oyun nasıl yüklenir?

Yeni son sürüm Google Play indir
müşteri hizmetleri

Play Store Oyun nasıl indirilir? Oyun indirirken hata alıyorsanız ya cihazınız oyunu desteklemiyor yani donanımı yetersiz veya Türkiye için geçerli değil. Bunun dışında mağazanın yeni sürümüne sahip olmadığınızdan da olabilir.

Android cep telefonu ve tabletlerde oyun / uygulama indirme mağazası, Google Play' dan oyun indirmek uygulaması ile hiç bu kadar kolay olmadı. Sorunsuz ve güvenli bir şekilde Google onaylı oyunları aldığı yorumlarla karar vererek indirebilirsiniz.

Google Play' dan oyun indir play.google.com/store/apps/category/GAME?hl=tr buradan indirebilirsiniz. Mağaza uygulamasının yeni son sürümünü indirmek içinde OTA ile kontrol edin.

Android cihazınızda Play Store uygulaması yoksa veya maalesef durduruldu şeklinde hata veriyorsa farklı bir sürümü deneyebilirsiniz. Yukarıda Google Play Store' nin eski ve yeni sürümlerine ulaşabilirsiniz.

Tablet yada cep telefondan önerdiğimiz indirme adresine girerek, Download butonunu tıklayarak, Play Store uygulamasını indirip yükleyebilirsiniz.

Yeni son sürüm Google Play indir

Play Store Oyun nasıl indirilir 

Google Play mağazasında yer alan ücretli ve ücretsiz oyunlarda kullanıcı yorumları, oyun indirmek veya satın almak için en belirleyici unsur oldu. Google Play mağazasında yeni çıkmış oyunları ve en popüler oyunları ön planda görebilirsiniz. Sizde indirip denediğiniz oyun için puan verebilir ve yorumla diğer kullanıcıları aydınlatabilirsiniz.

Play Store Oyun nasıl indirilir 

Google Play' de çoklu oyunlarında keşfedebilir ve arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz. Aynı zamanda bazı oyunlar oynadığınız arkadaşınızla iletişim halinde olmanızı da sağlıyor.

Google Play mağazasında yer alan oyunları isterseniz bilgisayar üzerinden de telefonunuza indirebilirsiniz. Bunun için play.google.com sitesinden Gmail hesabınızla oturum açıp indirmek istediğiniz oyunda yer alan Yükle butonuna tıklamanız yeterli. Daha sonra cep telefonunuzda internet erişimi varsa otomatik ekrana oyun gelecektir.

Play Store uygulaması ile indirdiğiniz oyunları sildiğiniz de veya yanlışlıkla silindiğinde isterseniz oyunları tekrar geri alabiliyorsunuz. Yani acaba hangi oyunlar yüklüydü diye düşünmenize gerek bulunmuyor. Android cihazınız dan oyun ve uygulama indirmek için veya verilerin yedeklenmesi için bir Gmail hesabınızın olması gerekiyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2019, 08:53
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ecem Nur
Ecem Nur - 3 yıl Önce

Play store sildikten sonra nasıl tekrar yükleyebilirim

Ecem Nur
Ecem Nur - 3 yıl Önce

Play store sildikten sonra nasıl tekrar yükleyebilirim