[Uygulama] Wanam Xposed ile Android 4.2 ve Üzeri Samsung Cihazları Özelleştirin

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Android işletim sistemini kullanan kimi üreticiler (Samsung, Sony, LG, HTC) Android’in stok hali üzerine inşa ettikleri arayüz ile kullanıcılara daha fazla özelleştirme imkanı sunuyor. Yine arayüz üzerinde daha fazla özelleştirmeyi geliştiriciler tarafından oluşturan Custom ROM’larda da görmekteyiz.

teknik destek

Kimi geliştiriciler ise özel bir ROM hazırlamak yerini sayısız özelleştirmeyi tek bir uygulama altına sunabiliyor. XDA Geliştirici Forumu’nun tanınan geliştiricilerinden Wanam tarafından geliştirilen ve halihazırda Play Store’da da mevcut olan Wanam Xposed adlı uygulama ile Android 4.2 ve üzeri tüm Samsung cihazlarda arayüzde birçok özelleştirmeye imkan sunuluyor.

Wanam Xposed uygulamasını kullanabilmek için arana tek şart ise cihazda Root yetkisinin var olmasıdır. Eğer Android 4.2 ve üzeri Root yetkisine sahip bir Samsung cihazınız var ise ve arayüzde özelleştirmeler yapmak ilginizi çekiyorsa Wanam Xposed tam size göre bir uygulama.

Uygulama ile yapılacak uzun bir liste şeklinde sıralanmış ve bunlardan bazılarına değinecek olursak; çağrı kaydetme, 4 seçenekli (Reboot, Recovery, Hotboot, Download) yeniden başlatma butonu, güvenli Samsung klavye, durum çubuğu ve bildirim ekranında tam renk/şeffaflık kontrolü, ses butonları ile müzik geçişi, sınırsız ve özelleştirilebilir Multi-View desteği, klavye sembolleri etkinleştirme, artan zil sesini devre dışı bırakma, saat boyutlarını düzenleme, arayüzde sayfa döndürmelerini devre dışı bırakma, tarayıcıya çıkış butonu ekleme, batarya boyutu özelleştirme, arama düğmesine kayıt ve kişi listeleri ekleme, daire şeklinde beyaz pil simgesi ve çok daha fazlası.

Wanam Xposed uygulamasını ücretsiz olarak Play Store’dan indirebilirsiniz. 

Not: Wanam Xposed, özel ROM’lar için tavsiye edilmiyor.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!