VAIO Markasıyla Yeni Android Akıllı Telefonu CES 2015’te Tanıtılacak!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

CES’in yaklaşmasıyla birlikte, firmalar yeni elektronik cihazlarını, yeni Android telefonlarını duyurmaya başlıyorlar. Yeni haber Sony’nin sattığı VAIO’dan geldi. Sony’nin de ortağı olduğu VAIO markası altında yeni bir Android akıllı telefonunu duyurulması planlanıyor.

Andronova

Sony’nin bilgisayar pazarından çekilmek ve telefon pazarına ağırlık vermek için VAIO’yu satmasının ardından gerçekleşen bu yenilikle birlikte VAIO markasıyla ilk akıllı telefon tanıtılacak.

Halen Sony’nin %5’lik bir hissesinin oldu VAIO’nun Android işletim sistemi yüklü akıllı telefonuna yönelik net bir bilgi henüz yok. Ancak 5 inç boyutlarda olması beklenen yeni cihazın, üst seviye cihazlar arasında yer alması bekleniyor. Umarız pazara yeni bir rakip daha girer ve kullanıcılara daha farklı bir deneyim sunar.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.