Ve Vodafone Galaxy S5 İçin Ön Talep Toplamaya Başladı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

24 Şubatta İspanya’nın Barselona kentinde tanıtılan Samsung’un yeni “amiral gemisi” Galaxy S5 beklentileri ne kadar karşıladı ne kadar karşılamadı tartışmaları devam ederken, Nisan ayında satışa sunulması planlanan telefon için GSM Operatörleri şimdiden talep toplamaya başladı bile.

Galaxy S5 teknik özellikleri ile tek kelimeyle dopdolu bir telefon ama tasarımı ile sosyal medyada oldukça eleştiri ve alay konusu oldu da diyebiliriz.

İşte sosyal medyada dolaşan fotoğraflara örnek bir resim;

Alttaki fotoğrafı da sizler için ben yaptım. Benzerlik şaşırtıcı değil mi?

galaxy-s5-white

Bu tartışmaların ve inceden eleştirilerin arasında Vodafone Türkiye bir ilke imza atarak Galaxy S5 için ön talep toplamaya başladı. Sizde Galaxy S5 almayı düşünüyorsanız ve ilk ben sahip olmak istiyorum diyorsanız vodafone.com.tr/Red/Samsung-Galaxy-S5.php buradan Vodafone’un ön talep toplama sayfasına ulaşabilirsiniz. Umarız Vodafone sadece RED tariflerine değil tüm kullanıcıları için bu kampanyayı yapabilir.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir