Vefat Eden Kişinin Facebook Hesabını Kapatma Başvurusu

Vefat eden kişinin Facebook hesabını kapatma başvurusu nasıl yapılır? Facebook' ta vefat eden kişinin hesabı nasıl kapatılır? Vefat eden birinin Facebook hesabını nasıl kapatılır kapatma başvurusu. Facebook vefat eden ölen kişinin Facebook hesabını sayfas

Vefat Eden Kişinin Facebook Hesabını Kapatma Başvurusu
banner192
Vefat eden kişinin Facebook hesabını kapatma başvurusu nasıl yapılır? Facebook' ta vefat eden kişinin hesabı nasıl kapatılır? Vefat eden birinin Facebook hesabını nasıl kapatılır kapatma başvurusu. Facebook vefat eden ölen kişinin Facebook hesabını sayfasını kapatmak iptal etmek.  Vefat eden birinin Facebook hesabını veya Facebook sayfasını kapatmak için yada sayfa için bir talep gönderilebilmek için Facebook kurallarını incelemeniz gerekiyor. Vefat eden kişinin Facebook hesabınız kapatmak için başvuru yapılabilir. Vefat eden kişinin yakınları Facebook hesabını kaldırma ve bazı isteklerde bulunmak için yakınlık derecesi önemlidir. Aşağıda yer alan örnek başvuru formunu detaylı inceleyebilirsiniz.  Başvuru sırasında hesabı kaldırma yada anıtlaştırma gibi talepler alınabiliyor. Formu doldurulduğunda şu talebe Facebook olumlu yanıt vermemektedir. Vefat eden kişinin Facebook hesabının şifresini talep etmek. Facebook kullanıcısının özel gizliliğini korumak için, hesabın yada hesapların giriş bilgileri aile dahil kimseye verilmemektedir.   Vefat eden kişinin Facebook hesabını kapatma başvurusu için bu adreste yer alan bilgileri detaylı bir şekilde doldurup Facebook' a gönderebilirsiniz.

Vefat eden kişinin Facebook hesabını kapatma

  Vefat eden kişinin Facebook hesabını kapatma başvurusu

Vefat eden kişinin Facebook hesabını kapatma başvurusu

Vefat eden kişinin profilinin adının yer aldığı yerin yanında Anısına şeklinde bir bilgi yer alır. Vefat eden kişini hesap gizliliğine göre, kişinin aile ve arkadaşları anıtlaştırılmış bölümde anıları paylaşabilir. Vefat eden kişinin  hesabını anıtlaştırmak için ne yapılmalı? Anıtlaştırılmış hesap başvurusu için, kişi vefat ettikten sonra birinci dereceden akraba ve arkadaşları bir araya gelerek kişinin anılarını paylaşmak için Facebook tarafından verilen alandır. Vefat eden kişinin Facebook hesabının veya Facebook sayfasının kaldırılması için talep gönderen kişiler vefat eden kişinin birinci dereceden akrabası / varisi olması gerekiyor. Facebook şifrem çalındı Facebook hesap kurtarmaÇalınan Facebook hesabını geri alma ve Telefondan Facebook kişi engelleme şikayet etme haberlerimize bakmanızı öneririz.
YORUM EKLE
YORUMLAR