Venom zehirli öfke izlenir mi?

blank

Venom, Türkçe zehirli öfke film mi vizyonda yerini aldı. İlk hasılatına bakıldığında film bütçesi şu an fazlasıyla geçildi. Venom nasıl bir film iyi mi izlenir mi sorularına yanıt verdik.

teknik destek

Marvel’ ın yeni yapımı Venom, 1 Ekim’ de gösterime girdi. Hafta sonunda büyük hasılatla gişe rekoru kırdı. Venom’ un yapım bütçesi 100 milyon dolardı. K.Amerika’ da ilk hasılatı seksen milyon dolar. Ülke dışı ise şu an için 125 milyonla sınırlı kaldı. Tabi kazanmaya devam ediyor.

Venom için beklenen yaş sınırının +18 yerine +13 olduğu açıklandı.

T. Hardy, filmden 30 dakikalık bir kısım silindi! Hardy’ le yapılan röportajda bazı sahnelerden 30 dakika ile 40 dakika arası önemli sahneler silindi. Silinen bölümlerde kukla ve kara mizahın olduğu sahneler silindi. Film için yapılan eleştirilere bakılırsa çoğu umduğunu bulamamış.

Venom zehirli öfke, internette sinema çekimleriyle film sitelerinde yerini aldı. 🙂 Sinema çekimi görüntü ve sesin gerçekten çok kötü olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. Yani film zaten beklenileni vermemiş birde bu şekilde izlemek bence vakti boşa geçirtecek.  

Venom zehirli öfke izlenir mi?

Venom zehirli öfke fragmanı

youtube.com/embed/u9Mv98Gr5pY?rel=0&showinfo=0

youtube.com/embed/xLCn88bfW1o?rel=0&showinfo=0


Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2020, 01:44

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!