Vestel Smart tv kablosuz wifi ağ internet ayarları

banner186

Vestel televizyonda kablosuz wifi ağ ayarları nasıl yapılır? Samrt TV kablosuz internet ayarları nasıl yapılır?

Vestel Smart tv kablosuz wifi ağ internet ayarları

banner192
Vestel Smart tv kablosuz wifi ağ internet ayarları nasıl yapılır? Vestel televizyonda kablosuz internet ayarları nasıl yapılır? Vestel televizyon internet ayarları.

Kablosuz ayarlar için Ayarlar bölümüne giriniz. Ağ Ayarları seçeneğinden kablosuz ayarlarını yapabilirsiniz. İnternet bağlantı sorunu yaşarsanız, manuel IP ve DNS adımlarını uygulayabilirsiniz. IP adresi modem markasına göre değişebilir. Örnek 192.168.1.5 ve DNS 8.8.8.8.

Ağ→ Wi-Fi Direct→Açık. Wi-Fi Direct Ayarları. Wi-Fi Direct cihazdan TV ekranından TV adını seçiniz. Cihazınız Wi-Fi Direct desteklemiyorsa, options butonuna basını manuel seçin. TV’ ye bağlayıp çalıştırınız.

Vestel Smart tv kablosuz wifi ayarları

Menu (Home) tuşunu tıklayın. Ayarlar→Ağ→Aygıt Adı. Bağlı cihazları listelenmesi için Ayarlara gidiniz. Tüm cihaz kaydını silmek için, options basınız. Tümünü Sil seçeneğini seçip onaylamak için Evet tıklayın.

Sitede konu için birden çok içerik yer almakta. Sitenin arama bölümünden veya Google' den konu başlığı ve sonuna sitemizin adını yazarak aratabilirsiniz.
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
muhammed - 1 yıl önce
benım tv smart tv ınt baglantılı ama ınt baglantı cıhazı cıkmadı kutudan
Misafir Avatar
Wifi bağlantı cihazı - 1 yıl önce @muhammed
Wifi bağlantı cihazı televizyonun içerisinde olur. Eğer televizyonun menülerinde kablosuz ağ veya özelliğinde yoksa harici wifi adaptör satın alınır!
Avatar
Mert ali - 7 ay önce
Televizyon cihazı gormuyo modemi diil wifi cihazını
Avatar
eser - 6 ay önce
Vestel smart tv wifi direct sifresini ogrenmek istiyorum