Vestel Venus Z30 özellikleri ile IFA' da

media 6513

Vestel' in yeni telefon modeli Venus Z30 IFA fuarında görüntülendi. Milli olarak anılan bu modellere son gelişmelerde büyük destek var. Gelelim yeni modelin tanıtımına…

teknik destek

2018 yılının 2 yarısında piyasa sürülmüş olan telefonun her bakımdan üstün özelliklere sahiptir. Türk malı olmasına rağmen henüz ülkemizde satışa sunulmamıştır. Tasarımsal olarak 155 milim boyunda, 75,6 milim eninde, 7,9 milim kalınlığında ve 168 gram ağırlığında, kapak cam ve çerçeve metal olarak üretilmiştir. Göz kamaştırıcı mavi, altın ve siyah renklere sahip incecik bir telefondur. 8.1 android işletim sistemine sahiptir. 

Ekran boyutu nedir? 6.18 inç ekran boyutu ile kendine göre oldukça büyük bir ekranı vardır. Çözünürlüğü 1080*2246 olup ekran yoğunluğu 403 PPI’dir. Son teknolojiye sahip olan ekran da en göze çarpan özellik ile 16 milyon renk sayısı ve çizilmeye dayanıklı camdır.

Yüz tanımlama özelliği ve arka kapaktaki parmak izi özelliği ile diğer telefonlara taş çıkartacak bir konumdadır. Görüntülü konuşma uygulamasına sahiptir. Lakin 3G şebeke arama ile suya ve toza dayanıklılık yoktur. Oldukça gelişmiş sensörlere sahiptir. Bunlar jiroskop, pusula, yakınlık ve ortam ışığı ile ivme ölçer özelliği ile farklılık katılmıştır. WİFİ özellikleri son güncellenmiş ve geliştirilmiş şekildedir. Batarya kapasitesi 3300 wolt ve hızlı şarj edilebilme özelliği vardır.

Vestel Venus Z30 özellikleri ile IFA' da

Temel donanım ve kamera özellikleri: 8 çekirdek olan telefon 4 Gb belleği vardır. Dâhili depolama alanı 64 gb ve hafıza kartı desteği vardır. Kamera çözünürlüğü 16 MP, yüz tanıma ve portre özeliği vardır. Arka kamerası 2 MP olarak üretilmiştir. Yerli malı olarak üretilen kendi serisinin en gelişmişi ve diğer telefonlardan farkı yoktur.


Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2018, 13:38

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın