Vestel, Yerli Akıllı Telefonu Venus İçin Yeni Reklam Filmini Yayınladı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Türkiye’nin medarı iftarlarından Vestel‘in kolları sıvayıp el attığı yerli akıllı telefon pazarının meyvelerinden, Android işletim sistemli Venus serisi akıllı telefonlar bir çok kişi tarafından beğeniyle karşılandı. Gerek fiyatı, gerek ise performansıyla orta ve üst segmentte yer alan Vestel Venus serisi, yeni reklamıyla adeta şov yapıyor.

Andronova

Yerli telefon üreticilerinin haksız rekabetin önüne geçilebilmesi için yabancı ürünlere %8 ile %10 arasında ek vergi getirilmesi talebinin olumlu karşılanmasına istinaden, Vestel #onlardaVbizde hastagi ile yeni reklam filmi yayınladı.

Vestel, yayınlanan yeni reklam filminde yerli üretim olan Venus serisi akıllı telefonların da 649 Euro fiyatla satılan yabancı ürünlerin özelliklerine sahip olduğunu ve sadece 649TL’ye satıldığını vurguluyor.

Fazla söze gerek yok, gelin hep beraber yeni reklam filmini izleyelim:

p6gJvuF0RSs” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.