Video: Samsung Galaxy S II vs Apple iPhone 4S Düşürme Testi!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple‘ın birkaç hafta önce duyurduğu yeni akıllı telefonu iPhone 4S, serinin önceki modeliyle hemen hemen aynı, cam bölümler ihtiva eden bir kasayla geliyor. Bu cam bölümlerin, geçtiğimiz yıl boyunca okuduğumuz birçok haberde tüketicilere büyük zorluklar yaşattığına şahit olmuştuk.

Andronova

2007‘de duyurulan ilk modeliyle büyük sükse yapan iPhone akıllı telefon serisi, merhum Steve Jobs ve ekibinin kurnaz pazarlama stratejisi sayesinde oldukça popüler hale geldi.

İnsanlar paralarını biriktirdi, çocuklar ise anne ve babalarına yeni iPhone 4S’e sahip olabilmek için adeta yalvardı. Neticede Apple’ın yeni akıllı telefonu 3 günde 4 Milyon satış rakamına ulaştı. Cihazı satın alanlardan biri, onu kırmak için edinmişti. Bu şahıs yeni telefonunu, en popüler Android cihazlarından biri olan Samsung Galaxy S II‘nin Gorilla Glass ekranıyla karşılaştırdı.

Samsung’un 2011 yılı Galaxy serisi amiral gemisi olan I9100, daha ince, hafif ve plastikten oluşan bir kasaya sahip olabilir, fakat beton zemine düşürüldüğünde iPhone 4S’i alt edeceği kesin! iPhone 4S ve Galaxy S II’ye düşürme testi uygulayan ElectronicsBreak, Youtubekanalından yayınladığı videoyla bu düşüncemizde haklı olduğumuzu gösterdi.

İki popüler cihaz arasındaki düşürme testini aşağıdan izleyebilirsiniz. Yenilikçiliğiyle övünen Apple’ın yeni cihazı, satış rekorları kıran iPhone serisinin popülerliğini düşürerek Android ve üreticilerinin işini daha da kolaylaştıracak gibi görünüyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın