ViewSonic, Gerçek Göz Tarama ve Tanımlama Teknolojisi Bulunan V55 Akıllı Telefonuyla Pazara Giriyor

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

2014’te LG ve Samsung’un amiral gemilerinde göz tarama özelliğini kullanacakları yönündeki haberlerin ardından, ViewSonic görünüşe göre hızlı davranarak diğer akıllı telefonlarda olmayan biometrik özellikli gerçek göz tarama teknolojisinin bulunduğu V55 modeli akıllı telefonuyla pazara giriş yapmaya hazırlanıyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ViewSonic V55 aslında 2014 yılında tanıtılmayı planlanıyordu, ancak yaşanan gecikmelerden ötürü bu gelişme 2015’e sarktı. 1.4GHz hızında çalışan 64-bit Qualcomm Snapdragon 410 işlemciye sahip ViewSonic V55, bunun yanı sıra, 2GB RAM, 16 veya 32GB dahili hafıza, 5.5 inç 1080p ekran ve 13 megapiksellik Sony yapımı kameraya sahip olacak.

Mevcut göz tarama “uygulamasından” farklı olan ve gerçek göz tarama teknolojisi olan bu özellik, sadece sahibinin cihazını açmasına olanak tanıyacak. Parmak okuyucuyu beğenmeyenlere iyi bir alternatif olacak.

Aşağıdaki videoda ViewSonic V55’in tanıtımını izleyebilirsiniz.

fGnZUvUEMn0″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak