Vodafone K3715 Vodem Windows modem kurulumu

Andronova
2 Minimum Okuma

Vodafone K3715 Vodem kurulumu nasıl yapılır ? Vodafone K3715 Vodem Windows XP ayarları nasıl yapılır? Vodem Nedir? Vodafone modem nasıl kurulur?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Vodem vodafone fimasının abonelerine vermiş olduğu mobil internet kullanımı sağladıkları taşınabilr modeme verdikleri isimdir. BNu haberimizde vodemin Vodafone K3715 modelinin windows xp ayarlarını ve nasıl kurulacağını resimli olarak anlatacağız.

Vodafone K3715 Vodem kurulumu

İlk olarak vodem modemi kullanabilmeniz için vodafone firmanızın sizlere vermiş olduğu sim kartı modeme takmanız gerekmektedir. Bunun için aşağıdaki resimde göründüğü gibi modemin arka yüzünde bulunan kapağı parmağınızla aşağı çekerek çıkartınız. Açılan bölümde yer alan sim kart yuvasına internet kullanımı yapacağınız sim kartı takınız. Daha sonra tekrardan aynı şekilde kapağı bu sefer parmağınızla yukarı iterek kapatınız.

Vodafone K3715 Vodem kurulumu

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Yukarıdaki adımları tamamladıktan sonra vodemi bilgisyara bağlamanız gerekmektedir. Vodefone firması Vodafone K3715 modelinde usb girişini gizlemiştir. Bunun için modemi aşağıdaki gibi kendinize çeviriniz. Daha sonra yan tarafta resimde göründüğü gibi düğmeyi yukarı doğru iterek usb giriş alanının açılmasını sağlayınız. Açılan usb giriş bölümü ile bilgisayara bağlantı yapınız.

Vodafone K3715 Vodem windows sürüm kurulumu

Bu ön hazırlığın ardından vodem kurulumuna geçebiliriz. Vodemi bilgisayarınıza taktıktan sonra modem içerisindeki yazılım otomatik olarak kuruluma başlayacaktır.  Bu aşamada vodem kurulumunu kendisi yapacaktır. Krulum bittikten sonra aşağıdaki resimde göründüğü gibi lisans sözleşmesi karşınıza gelecektir. Bu ekranda mavi kutucuk içerisine aldığımız “Lisans Sözleşmesindeki koşulları kabul ediyorum” seçeneğini seçiniz. Bu seçiminizin ardından sayfanın altında yer alan ve kırmızı kutucuk içerisine aldığımız Bitir yaazısına basınız.

Vodafone Vodem kurulumu

Lisans sözleşmesinin ardından karşınıza gelecek ekran resmi aşağıdadır. Bu ekranda vodemi kullanabilmeniz için sim kartınıza tanımladığınız PIN kodunu giriniz. PIN ekranı kırmızı kutucuk içerisinde aşağıda görünmektedir. Son olarak ise Tamam tuşuna basarak işlemi bitiriniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Vodafone K3715 modem kurulumu

Not: Modem ile işletim sistemi arasında uyumsuzluk varsa “Mobile Partner” programı ile sorunu aşabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2017, 09:53

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir