W9 Akıllı Saat İle Kaliteye Ucuza Sahip Olabilirsiniz!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Akıllı saatlerin oldukça popüler olduğu şu günlerde, üreticiler farklı avantaj ve özelliklere sahip akıllı saat modellerini duyurmaya devam ediyorlar.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Bazıları işletim sistemiyle, bazıları pil ömrü, yazılım, malzeme veya görünümüyle ve bazıları da fiyatıyla öne çıkan akıllı saatler, önümüzdeki dönemde çok daha fazla kullanılmaya devam edecekler.

Akıllı telefon pazarında artık kaliteli ve ucuz ürünleriyle odak noktası haline gelen Çinli üreticiler, şimdi de akıllı saat pazarına ciddi bir giriş yapıyorlar. Bunlardan biri olan W9 akıllı saat (W9 Smartwatch), sunduğu özellikler ve fiyatıyla ilgi çekiyor.

Android 4.4 sürümüyle gelen ve deri kayışa sahip W9 akıllı saat, 1.0GHz iki çekirdekli işlemci, 1GB RAM, 8GB dahili hafıza, 5MP kamera, 1.54 inç 240×240 piksel çözünürlükte ekran, 600mAh batarya, Bluetooth 4.0, SIM kart ve 3G desteğiyle geliyor.

W9-akilli-saat-resim2
W9 Akıllı Saat İle Kaliteye Ucuza Sahip Olabilirsiniz!

Bir akıllı saat olmanın yanında küçük boyutlarına rağmen, SIM kart girişiyle akıllı telefon işlevlerine de sahip W9 smartwatch, şık tasarımıyla bir akıllı saatten beklediklerinizin fazlasını sunabiliyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
W9-akilli-saat-resim3
W9 Akıllı Saat Ucuza Sahip Olabilirsiniz!

Android ve iOS cihazlarıyla senkronize olarak ta çalışabilen W9 akıllı saat, Dünyaca ünlü sanal mağaza Gearbest üzerinden sadece 139$‘a satın alabilirsiniz.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir