Weather 360 İle, Hava Durumu Hiç Bu Kadar Güzel Olmamıştı!

Akıllı telefonların vazgeçilmez özelliklerinden olan, Weather 360 uygulamasıyla, hava durumu tahmini daha önce hiç bu kadar güzel olmamıştı.

teknik destek

Akıllı telefonlarla birlikte hayatımızdan yavaş yavaş çıkan bir şey de, sunucunun sopasıyla ekrandaki haritada şehirleri göstererek hava durumu tahminlerini takip etmek olsa gerek.

Birbirinden farklı uygulamaların, şık widget (ekran bileşenleri) ile anlık olarak bulunduğunuz şehir ve konuma ait hava durumu bilgisini cep telefonunuzun ekranından öğrenmek kadar keyifli bir şey yok herhalde.

Dışarı çıkmadan önce çoğunluğun kontrol ettiği hava durumu tahmin uygulamaları arasından, kalitesi, özellikleri ve görünümüyle öne çıkan Weather 360 uygulamasını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

weather-360-goruntu1

Diğerlerinden kaliteli görünümü olarak farklı olan Weather 360 uygulaması, aynı zamanda özellikleriyle de rakip hava durumu uygulamalarından kendini ayrıştırıyor.

Saatlik tahminlerin yanı sıra, 10 günlük detaylı hava durumu tahmin bilgilerini de söyleyen Weather 360 uygulaması, aynı zamanda harita üzerinde anlık hava sıcaklık bilgilerini de sunuyor.

Android telefonunuzun ekranına ekleyeceğiniz birbirinden güzel widget’lar ile hava durumu öğrenmenin keyifli hale geldiği Weather 360 ile, daha önce hiç yaşamadığınız kadar güzel havalara bürüneceksiniz.

weather-360-goruntu2

Weather 360 uygulamasını Google Play Store‘dan indirebilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir