Weather 360 İle, Hava Durumu Hiç Bu Kadar Güzel Olmamıştı!

Andronova
1 Minimum Okuma

Akıllı telefonların vazgeçilmez özelliklerinden olan, Weather 360 uygulamasıyla, hava durumu tahmini daha önce hiç bu kadar güzel olmamıştı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Akıllı telefonlarla birlikte hayatımızdan yavaş yavaş çıkan bir şey de, sunucunun sopasıyla ekrandaki haritada şehirleri göstererek hava durumu tahminlerini takip etmek olsa gerek.

Birbirinden farklı uygulamaların, şık widget (ekran bileşenleri) ile anlık olarak bulunduğunuz şehir ve konuma ait hava durumu bilgisini cep telefonunuzun ekranından öğrenmek kadar keyifli bir şey yok herhalde.

Dışarı çıkmadan önce çoğunluğun kontrol ettiği hava durumu tahmin uygulamaları arasından, kalitesi, özellikleri ve görünümüyle öne çıkan Weather 360 uygulamasını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

weather-360-goruntu1

Diğerlerinden kaliteli görünümü olarak farklı olan Weather 360 uygulaması, aynı zamanda özellikleriyle de rakip hava durumu uygulamalarından kendini ayrıştırıyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Saatlik tahminlerin yanı sıra, 10 günlük detaylı hava durumu tahmin bilgilerini de söyleyen Weather 360 uygulaması, aynı zamanda harita üzerinde anlık hava sıcaklık bilgilerini de sunuyor.

Android telefonunuzun ekranına ekleyeceğiniz birbirinden güzel widget’lar ile hava durumu öğrenmenin keyifli hale geldiği Weather 360 ile, daha önce hiç yaşamadığınız kadar güzel havalara bürüneceksiniz.

weather-360-goruntu2

Weather 360 uygulamasını Google Play Store‘dan indirebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir