WhatsApp Android Güncellemesi Yayınlandı

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

WhatsApp Android güncellemesi yayınlandı. Yeni WhatsApp sürüm güncellemesi ile gelen yenilikler neler? Android‘ e gelen WhatsApp özellikleri. WhatsApp nasıl indirilir? WhatsApp nasıl yüklenir? WhatsApp güncellemesi nasıl yapılır? Galaxy S3, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S7 Edge, Galaxy A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7, Galaxy J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7, Note 2 3 4 5, HTC, LG G2 G3 G4 G5, Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Z4 Z5 güncellemesi.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Hemen hemen neredeyse akıllı cihaz kullanıp’ ta WhatsApp kullanmayan yoktur her halde. Facebook WhatsApp’ ı aldıktan sonra başlattığı güncellemelere hız kesmeden devam ediyor. Tabi birde görüntülü arama özelliği gelse ne kadar güzel olacaktı. 🙂

WhatsApp, uzun zamandır her yeniliği ilk önce iOS cihazlara sunma geleneğine devam ediyor. 🙂 iOS cihazlarda yaptığı son güncelleme ile gelen özelliklere, Android cihazlarda geçtiğimiz günlerde kavuştu. WhatsApp yeni güncellemesi 2.16.57 sürümü cihazınıza gelmediyse, Google Play Store’ den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. WhatsApp ile ilgili sorunlar için önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

WhatsApp Android güncellemesi

whatsapp android güncellemesi

whatsapp android güncellemesi indir

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

WhatsApp Android güncellemesi ile gelen özellikler?

  • Sohbet için duvar kağıdı seçme opsiyonunda değişim.
  • Gelen yeni mesajlarda hemen bildirim bölümünden yanıtlama.
  • Sohbet esnasında kameraya dokunarak galeriye ulaşarak fotoğraf / video seçebilme.
  • Birden çok sohbeti aynı anda arşivleme, sohbetleri silme veya çoklu sohbeti sessize alma.
  • Sohbetlerde yazıları kalın, italik ve üstü çizili kullanma yeniliği.

WhatsApp yazı karakter ayarları nasıl yapılır: Sohbetler bölümüne dönüp sohbetin üstüne basılı tutunuz, çıkan ekrandan sohbetleri seçip gerekli düzenlemeyi yapabilirsiniz.

WhatsApp’ın Windows ve Mac sürümü mü geliyor, WhatsApp kurulumu WhatsApp nasıl indirilir yüklenir ve WhatsApp silinen mesajları geri getirme alma haberlerine bakmak ister misiniz?

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir