WhatsApp arama bölümü ekleme güncellemesi

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

WhatsApp' a arama bölümü eklemesi geldi. Şu an için test aşamasında olan bu özellik hızlıca arananın bulunmasını sağlayacak.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

WhatsApp, Android kullanıcılarına yeni bir güncelleme yayınladı ve artık etiketler / emoji’ leri ararken arama bölümünü kullanabileceksiniz. Lakin şu an için Android tarafında kullanıma sunuldu.

Arama bölümü, testler tamamlandığında kısa süre içerisinde güncelleme yoluyla gelecek. İlerleyen haftalarda iOS için gelecektir.

WhatsApp arama bölümü eklendi

Fotoğraf eklediğinizde veeya video eklediğinizde çıkartmaları arayabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı yoldan da emojilere ulaşabilirsiniz. Aradığınızı kısaca yazdığınızda ulaşacağınız bu özellik alınan tepkilerle şekillenecek.

Aranan bulunamadığında “no results for” şeklinde bir uyası alacaksınız. Arama kutucuğu özelliği için ek bir bilgi olarak mağaza’ ya entegre edilmesi gündemde.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Çıkmadığında doğru versiyonu kurduğunuzdan emin olunuz. İsterseniz yeniden yüklenebilir ve belki cihazınızın sürümüyle uyumsuzluk gösteriyor.

WhatsApp arama bölümü eklendi


Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2021, 20:47

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak