WhatsApp arama güncellemesi

media 1403

WhatsApp görüntülü arama için yeni bir güncelleme yayınladı. Son güncelleme Görüntülü görüşme sorunu için olabilir. Arama yaparken görüntü bozukluğu ses sorunu!

Andronova

WhatsApp, önemli bir yenilik için yeni bir güncelleme yayınladı. Yayına alınan versiyonla aramalarda yaşanan sorunların çözümü sunuldu. Sanırız aramalarda donmalar, ses sıkıntıları ve dahası için iyileştirme sürümü içeriyor. 

WhatsApp’ ın yayınladığı son sürümü cihazınızın mağazasından güncelleyebilirsiniz. Sizde sıkıntı çekiyorsanız mevcut yayına alınan son 2-3 versiyonla test edin.

Sürümle ilgili tüm sorunlarda yorum kanalı ile iletişim sağlayabilirsiniz. Yeni güncellemeler devam edecektir. Şu an tam oturmamış olabilir. Ara ara ses kesilmeleri ve görüntü bozuklukları görülebilir. 

WhatsApp arama güncellemesi

Güncellemelerden sonra telefonunda yeniden başlatılması ve ayrı ayrı özelliklerin denenmesini öneriyoruz. Eğer bir şeyleri sık yapıyorsanız sınıntı çıkaracağını belirtelim. Zamanla koruma kısmında değişimler gözle görülür hale geliyor.


Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021, 09:43

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın