WhatsApp Arama Özelliği İçin Davetiye Gönderiyoruz!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan yeni WhatsApp sesli arama özelliğiyle sayısı 1 milyara yaklaşan kullanıcıları sevinmişti. Herkese açık olmayan WhatsApp sesli arama özelliğini açmak için bir çok yöntem denense de, hiç birisi sonuç vermiyordu. WhatsApp’ın sesli araması için tek çare, davetiyeye sahip olmak. Bu da sesli aramanın aktif olduğu biri tarafından aranmak yoluyla gerçekleşiyor.

teknik destek

Biz de bunu bildiğimiz için, okurlarımıza faydalı olacağını düşündüğümüz bir çalışma yaparak, tüm isteyenler için WhatsApp sesli arama özelliği için davetiye gönderiyoruz. Bunun için aşağıdaki talimatları takip edebilirsiniz.

WhatsApp Sesli Arama Özelliğini Aktif Etmek için Gerekli Olanlar:

1. WhatsApp’ın en son versiyonu olan 2.12.14 sürümünü yüklemek.

2. Son versiyonu yükledikten sonra, gerekli olan davetiyeyi, yani sesli arama özelliği aktif olan biri tarafından 30 saniye boyunca aranma işlemi için, konumuzdaki yönergeleri yerine getirebilir ve WhatsApp sesli arama özelliğine sahip olabilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir