WhatsApp durumum güncellemesi ile hakkımda eklendi

media 1246

WhatsApp' a gelen yeni bir güncelleme ile artık durumum bölümünde yazılı durumum hakkımda eklendi. Daha önce bu özellik zaten vardı. WhatsApp durumum ile kaldırmıştı.

Andronova

WhatsApp‘ a kısa süre önce gelen bir güncelleme ile Status modu yani durumum modu eklenmişti. Bazı kullanıcılar bu özelliğe tepki gösterse de WhatsApp, bu yeniliği için bir güncelleme daha yaptı. Son güncelleme ile bir önce ki güncelleme de kaldırılan yazılı durum özelliği geri geldi.

WhatsApp’ ın yeni durum özelliğine hakkımda bölümü eklendi. Yazılı durumum bölümü artık “Hakkımda ve telefon numarası” oldu.

Yeni WhatsApp güncellemesi sadece bunla kısıtlı değil. Daha önce her hangi bir dosya, fotoğraf veya video göndermek için kullanılan ataç simgesi artık yazı alanına eklendi. Bu simge daha önce üst tarafta bulunuyordu. WhatsApp, bu güncelleme ile kullanıcıların daha rahat bu özelliği kullanmasını sağladı.

WhatsApp durumum güncellemesi

WhatsApp durumum güncellemesi ile hakkımda eklendi

Yeni özellik şuan için sadece beta sürümünde bulunmakta. Kısa süre içerisinde genel bir güncelleme ile bu özelliğe tekrar kavuşabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021, 08:00

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın