WhatsApp gönderilen mesajı silme özelliği geliyor

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

WhatsApp yanlışlıkla gönderilen fotoğrafları, videoları ve mesajlar silinebilir mi diyenlere okunmadan silme yani mesajı geri çekme geliyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

WhatsApp‘ ta gönderdiğim bir mesajı geri çekebilir miyim veya gönderdiğim bir mesajı okunmadan silinebilir mi diyenler için güzel bir haberimiz var. Gönderilen mesajı karşı taraf görmeden silme özelliği geliyor. 

WhatsApp, Facebook’ un yatırımları ile büyük yeniliklere kavuştu. Büyük yeniliklerden sesli arama ve görüntülü arama da gelmesiyle tadından yenmez oldu.

WhatsApp, şimdide kullanıcıları için çok önemli olan, yanlışlıkla gönderilen paylaşımları geri çekme özelliğini devreye alacak. Yani gönderdikten sonra pişman olanan kullanıcılara çare olacak. 

Şuan bu özellik için testlere başlayan WhatsApp, 2.17.1.869 kodlu beta sürümünü çıkardı. Testler tamamlandıktan sonra yeni bir güncelleme ile artık yanlışlıkla atılan veya pişman olunan mesajlar karşı tarafa ulaşmadan veya okunmadan silinebilecek. Tabi karşı taraf fark etmeden veya ondan daha hızlı olursanız! 

WhatsApp gönderilen mesajı silme

WhatsApp’ ın yeni güncellemesi, yanlış kişilere veya pişman olunan mesajlar için derman olacak. Düşünün gönderdiğiniz mesajın içeriğinde yanlış bir kelime veya mesajı yanlış kişiye gönderdiniz! Bu durumla karşılaşmayan çok az kullanıcı vardır her halde. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Gönderilen mesaja tıkladığınızda veya basılı tuttuğunuzda açılacak seçeneklerden “İptal et”, “Sil” veya “Herkesten sil” seçeneğine dokunarak gönderilen ileti karşı tarafta silinecek. Şuan beta sürüm iOS / iPhone telefonlarda denenmekte. Android içinde kısa süre içerisinde yayınlanması bekleniyor.

WhatsApp gönderilen mesajı silme özelliği geliyor


Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021, 10:08

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak