WhatsApp görüntülü özelliği başladı!

Andronova
1 Minimum Okuma

WhatsApp, resmi olarak video arama özelliğini devreye aldı. Yeni güncelleme Türkiye dahil kademeli olarak ulaşacak ama bölge ayarlarının değiştirilerek denenebilir.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

WhatsApp, nihayet görüntülü arama özelliğini aktif etti. Yıllardır ara ara bahsi olan WhatsApp görüntülü arama özelliği en sonunda kullanıcılarına ulaşıyor. Kısa süre önce başlayan görüntülü arama beta sürümü sonuçlandı. 

WhatsApp görüntülü özelliği başladı!

WhatsApp görüntülü arama özelliği indir yükle dene

WhatsApp görüntülü arama Android iPhone

Görüntülü konuşma özelliği güncelleme ile geleceğinden kademeli olarak dünya geneline ulaşacak. İsteyende yayınlanmış arama özelliğini indirip yükleyip deneyebilir. WhatsApp’ tan yapılan açıklamaya göre bugün yeni özellik devreye alındı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

WhatsApp’ ın bu hamlesi, hem operatörleri hemde rakiplerini zora sokması bekleniyor. Facebook, Facebook Messenger için başlattığı görüntülü arama özelliğinden sonra WhatsApp içinde düğmeye basmıştı. Ekim ayında Android için beta sürümü yayınlandı.  

WhatsApp görüntülü konuşma özelliğini başlatmak için sohbet ekranı içerisinde yer alan kamera ikonuna dokunmanız yeterli. Karşınıza sesli veya görüntülü arama başladığını gösteren ekran gelecektir.


Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021, 08:54

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir