WhatsApp görüntülü video arama özelliği geldi

Andronova
2 Minimum Okuma

WhatsApp görüntülü konuşma video arama özelliği geldi. Şuan için Android cep telefonlarında kullanılabiliyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

WhatsApp kullanıcıların uzun zamandır beklediği görüntülü konuşma özelliği nihayet yayınlandı. WhatsApp, görüntülü arama özelliği için beta sürümünü çıkardı. Her zaman söylediğimiz gibi WhatsApp’ ta en büyük eksik görüntülü konuşma özelliği. WhatsApp, bu yenilikle çok daha fazla büyüyeceği inkar edilemez.

WhatsApp görüntülü arama özelliği şuan için Android cep telefonları için test sürümü yayınlandı. Kısa süre içerisinde iPhone iOS içinde yayınlanması bekleniyor.

WhatsApp görüntülü konuşma beta sürümü uzun zamandır süren çalışmalar sonucu nihayet yayınlandı. Görüntülü video aramasında aynı zamanda Skype ve FaceTime’ da olduğu gibi konferans özelliği de bulunacak. Video konferans özelliği ile internet üzerinden görüşme çok kolay şekilde olacak.

WhatsApp görüntülü video arama özelliği geldi

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

WhatsApp görüntülü arama nasıl kullanılır?

WhatsApp’ ın son beta sürümü, görüntülü arama yapacak kişilerde yüklü olması gerekiyor. WhatsApp uygulamasının son sürümü olan WhatsApp Messenger 2.16.318 beta’ yı yükledikten sonra, cihazınızı kapatıp açıp deneyebilirsiniz. Eğer görüntülü konuşma yapacağınız kişide son sürüm yüklü değilse, şu şekilde bir uyarı alınacak video görüşmesi yapmak istediğiniz kişinin uygulaması güncel değil.

Kısa süre önce Google’ ın Duo uygulaması büyük ilgi ile yayınlandı. WhatsApp, bu adımla Google’ ın Duo uygulamasına büyük rakip olması bekleniyor.  WhatsApp görüntülü konuşma uygulamasını indirmek için aşağıda yer alan ilişkili haberler bölümünden ulaşabilirsiniz. Her hangi bir sorunda yorum atabilirsiniz.
 

WhatsApp görüntülü konuşma video arama özelliği


Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021, 10:22

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ: ,
Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir