WhatsApp grup mesajlarını kimler gördü

Andronova
2 Minimum Okuma

WhatsApp grup mesajlarına bakanı görmek ister misiniz ya da nasıl bakılır bilmek istemez misiniz? Özellikle gönderdiğim mesaja kimler baktı ve bakanı göremiyorum diyenler için…

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Whatsapp gruplar son yıllarda hızla büyüdü. Çoklu gruplara sahip kullanıcılar sürekli bir mesaj okuma meşguliyetinde. Bazıları bundan memnunken bazıları da bu durumdan hiç memnun değil. Önemli ve önemsiz mesajlar bir birine girebiliyor. Durum böyle olunca öenmli birinden gelen bir mesaj bakılmaya ya da gözden kaçabiliyor. İşte bu durumdan dolayı Whatsapp yakında bir güncelleme ile önemli bildirimler bölümü oluşturacak.

Whatsapp grup oluşturma herkese açık bir özellik. Özellikle büyük ailelerin birbiri ile iletişimi bu özellikle hiç kesilmemekte. Heleki arkadaş gruplarının süreli paylaşımları bazen eğlenceye dönüşebiliyor. 

WhatsApp grup mesajlarına bakanı görme

Whatsapp uygulamasında grupa attığınız mesajı kimlerin gördüğünü merak ettiniz mi? Çoğu grup üyelerinin bu özellikten büyük ihtimal haberi yok. Haberimizde Whatsapp grup mesajlarını kim gördü görsel olarak göstermek istedik.

Bu özelliğin eskiden 3.parti uygulamalarla yapılmaktaydı. Şimdilerde çoğu özellikler kademeli olarak resmi uygulamalara gelmekte. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

iPhone kullanrak paylaşımı öğrenmek için grubun içerisine girip paylaşımın üzerine basılı tutarak sola doğru sürükleyin. Açılan yerde görenleri ve teslim edilenleri görebilirsiniz.

paylaşıma kimler baktıWhatsApp gruba gönderdiğim mesajı kimler gördüWhatsApp grup mesajlarını kimler gördü

Durumunuz kapalıysa yani sizde son görülme ve durum özelliğini kapattıysanız göremeyebiliyorsunuz. Ve göremediğiniz de bu özelliği kapatılmış olma ihtimali bulunuyor. Tabi şüpheli yapılan işlemlerden ve kural dışı durumlardan dolayı bir yaptırım uygulanmışsa yine işlem yapmanız engellenecektir.

  • Sistem aşırıya kaçan her şeyi tehdit olarak görebiliyor.
  • Kullanılan cihazın tarihinin yanlış olması ve güncel olmamasından dolayı sıkıntı çıkarabiliyor.
  • Gizlilik seçeneklerinin değiştirilmesi olumsuz sonuçlanabiliyor.
  • Hesabınızla ilgili bir problemin analizi için profile girip bir şeyleri değiştirme veya adınızı değiştirebiliyor musunuz kontrol etmeniz gerekmekte.
  • Uygulamadaki yardım alanından bildirimde bulunabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2021, 19:06

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir