WhatsApp grup sayısını arttırma

Andronova
1 Minimum Okuma

WhatsApp grup sayısını arttırmak için ne yapmamız gerekir şeklinde sorunlar her yıl geliyor. Burada kişiye özel bir seçenek sunulmuyor ve değişim genele uygulanır.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Facebook’ un sohbet uygulamasını almasıyla başlayan yenilikler hız kesmeden devam etti. En önemli değişim görüntülü arama ile geldi. Malum uzun yıllar sonra görüntülü görüşmekle alakalı talepler kullanıcılardan gidiyordu. Hkayeler, GIF / Animasyon, durum ve şimdide yanlışlıkla gönderilen mesajları silme yani geri alma özelliğine kavuştu.

Bazı WhatsApp kullanıcılarının özellikle istediği bir yenilikte grup sayısının arttırılması. WhatsApp, 2016 yılında 100 olan grup katılım sayısını 256 olarak yükseltti. Ama hala bazı kullanıcılar özellikle şirket kullanıcıları bu sayının yetersiz olduğu düşüncesinde. 500 ya da 1000 olmasını isteyen gruplar bulunmakta.

Grup kişi sayısını arttırma uygulaması şeklinde yer alan yazılımlara dikkat ediniz. Hesabın çalınmasının dışında farkılı şeylere izin verebiliyorsunuz. 

Konuyu güncelledik ve işletme hesabıyla alakalı gelişmeler bulunuyor. Gerekli şartları resmi sitesinden incelenebilir.

WhatsApp grup sayısını arttırma

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

WhatsApp grup sayısı arttırma

Yani WhatsApp uygulaması 256 kullanıcıya izin vermekte. Bir ihtimal 3.parti uygulamalarında denenebilir. Yani çalışabilecek uygulamalara WhatsApp’ ı ekliyorsunuz ve yönetimi onun üzerinden yapıyorsunuz. Tabi ne kadar güvenilir olacak buna kimse garanti vereceğini düşünmüyoruz.

Şirket olarak taleplerinizi [email protected] e-posta adresine iletebilirsiniz.

Sorun bildiriminde yapacaklarınız için faq.whatsapp.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2021, 20:13

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir