WhatsApp gruptan ayrılan kişi gruba eklenmiyor

Andronova
2 Minimum Okuma

WhatsApp' ta yakın zamanda gruptan ayrıldığı için … kişisini ekleyemediniz. Daha sonra tekrar deneyiniz hatası aldınız mı? Gruba birini eklerken kişiyi gruba ekleyemiyorum diyorsanız…

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

WhatsApp uygulamasında birini eklemeye çalıştığınızda aşağıdaki veya benzer bir mesaj aldıysanız bunun bir kaç nedeni bulunmakta. Bu belki bir arıza mesajı değil, genel işleyişi olma olasılığı bulunuyor. Yani belirli bir işlem limiti belirlemiş olabilir.

Yakın zamanda gruptan ayrıldığı için kişisini ekleyemediniz, “Daha sonra tekrar deneyiniz” ne demek diyenlere bir şey yapmadan önce araştırmalarını önermekteyiz. Büyük ihtimal eklemeye çalıştığınız kişi ya gruptan ayrıldı ya da çıkarıldı. Sonra tekrar eklendi ve sonra gruptan ayrıldı. Yani bu işlemi iki kere yaptı. Üçüncü de WhatsApp buna izin vermedi. Tabi bazen bu izin sayısı değişebiliyor. Ama tahmini iki diye düşünüyorum. Peki gruba nasıl eklerim?

Çıkarılan kişi WhatsApp grubuna nasıl eklenir? 

WhatsApp gruba kişi eklenmiyor sıkıntı yaşıyorum diyenlerin işlem limitleri, belli bir süreliğine engel yapılması ve deneyen kişinin hesabıyla alakalı olma durumunu göz önüne alınız.

Bu durumda yapılması gereken beklemek. Gün içerisinde bu uyarı kalkacak. Tabi başka grup yöneticisi de deneyebilir. Bazende kısa süre içerisinde eklenebiliyor. Yani ara ara denenebilir. Tabi peş peşe yapmamanızı öneririz. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
  • Başkalarında aynı sıkıntı çıkıyor mu?
  • Yetkisi olan bir başkasının denemesini öneriyoruz.
  • Tarihin yanlış olmasından dolayı her türlü hata çıkabilir.
  • Koruma programın yer almasından kaynaklı olasılık bulunuyor.
  • Kişinin grubu engellemiş olma ihtimali bulunmakta.
  • Bir başka yöneticinin işlem yapması veya şikayet edilmesinden dolayı kişini hesabına yaptırım uygulanması.

WhatsApp gruptan ayrılan kişi gruba eklenmiyor

Gelen mantıklı yorumlara da cevap vermekteyiz. Ama genelde WhatsApp uygulamasında çok nadir sorunlar görülmekte. Bu sorunlarında genel çözümleri bulunmakta. İşte bu genel adımları sitemizde bulabilirsiniz. 

Sorun bildiriminde bulunmak çin uygulama içerisinde formlar bulunmakta. Bunun dışında kendi sitesindeki mail hesabının tercih edilmesini öneriyoruz.


Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2021, 04:28

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir