WhatsApp hesap gizleme nasıl yapılır?

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma

WhatsApp hesap nasıl gizlenir? Eskiden beri merak edilen konulardan biri gizli şekilde sohbet etmek için ne yapılabilir. Burada anlattığımız uygulamanın kendi seçeneğidir.

Sponsorlu reklam

WhatsApp, kullanıcı ayarlarını otomatik olarak son görülmenizi, profil fotoğrafınızı ve durumunuzu tüm WhatsApp kullanıcılarına görüntüler. Son görülmenizi paylaşmak istemezseniz, diğer WhatsApp kullanıcılarının da son görülmelerini sizde göremezsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Şuan için WhatsApp’ ta çevrimiçi durum gizlemesi bulunmamaktadır. Ama iPhone cep telefonlarda gizlilik ayarları ile işlem görebilirsiniz. Ayarlar> Hesap> Gizlilik bölümünden yapabilirsiniz.  

Sponsorlu reklam

Android telefonlarda ise mesajı açmadan önce hücresel veri ve Wi-Fi internet bağlantısını kaoatarak veya uçak moduna alarak engelleyebilirsiniz. Bunun dışında uygulamalar ile yapabilirsiniz.

  • Son görülme, profil fotoğrafınız ve durumunuzu tüm kullanıcıları görecektir.
  • Son görülmeniz, profil fotoğrafınız ve durumunuzu telefon rehberinizde yer alan kişiler tarafından görüntülenebilecek.
  • Son görülmenizi, profil fotoğrafınızı ve durumunuzu artık hiç kimse göremeyecek.

WhatsApp uygulamasını açınız. Hesap > Gizlilik > Son Görülme > Hiç Kimse ve Durum bölümünden hesap gizlilik ayarlarını yapabilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

WhatsApp hesap gizleme nasıl yapılır?

WhatsApp hesap gizleme

Son görülme açık ama hala görünüyorum diyenler için tekrar aç kapat yapınız ve duruma göre uygulama verileri / önbelleği temizlensin. Belki uygulamada bir arıza var ve bulunduğunu bölgedeki çoğu kullanıcı aynı sıkıntıyı yaşıyor olabilir. Bazen güncellemeyle ortaya çıkan aksaklıklar olabiliyor. Uyumsuzluk çıkaran durumlarda önceki WhatsApp versiyonlarından biri iş görebilir.


Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2021, 23:56

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak