WhatsApp için arama fonksiyonu çok yakında geliyor!

Andronova
1 Minimum Okuma

WhatsApp’ a sesli aramanın geleceğini belirten söylentilerden sonra, yeni bir gelişme ortaya çıktı. Arama özelliğinin yakında bir zamanda geleceği paylaşıldı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Daha önce Aralık ayının sonlarına doğru WhatsApp’ın arama özelliğini alacağı yönündeki söylentilerden sonra, şimdi arama fonksiyonunu çok yakında alacağımıza dair bilgiler paylaşıldı.

Reddit kullanıcısı pradnesh07 şuanda arama fonksiyonunu test eden az sayıdaki kişiden biri ve hatta bu özelliğinin bulunduğu versiyonuna ait ekran görüntülerini de yayınlayarak bize bazı bilgiler verdi.

İlk önce davetiye bazlı kullanıma açılacak olan WhatsApp’ın arama fonksiyonuna sahip olabilmek için, WhatsApp’ın son versiyonuna sahip olmanız, Android 4.4 KitKat ve üstü bir versiyonu kullanıyor olmanız ve WhatsApp sesli arama fonksiyonunu kullanan biri tarafından aranmanız gerekiyor.

Bu durumda böyle bir yeniliğe kavuşmanın pek kolay olmayacağı görülse de, bir kaç ay içerisinde bu özelliğin tüm WhatsApp kullanıcıları için aktif hale geleceği söylenenler arasında.

WhatsApp için arama fonksiyonu çok yakında geliyor!
WhatsApp için arama fonksiyonu çok yakında geliyor!

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir