iPhone ve Samsung WhatsApp indir

banner186

WhatsApp uygulaması için yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme ile artık WhatsApp' ta görüntülü arama yapılabiliyor. Android Samsung Galaxy, Sony Xperia, LG ve HTC ve iPhone WhatsApp indir APK!

iPhone ve Samsung WhatsApp indir
Müşteri Hizmetleri 22 Ocak 2017 Pazar 14:20

banner192

WhatsApp görüntülü arama özelliğine WhatsApp yüklü cep telefonu ve tabletlerde son sürümü güncelleme yoluyla ulaşabilirsiniz. İsteyen aşağıdaki indirme adresini kullanabilir. Samsung Galaxy, HTC, LG, Sony Xperia ve Çin Kore malı telefonlarda denenebilir. Her hangi bir sorunda önerilen destek hattından yardım alınabilir.

Samsung / iPhone WhatsApp indir

iPhone ve Samsung WhatsApp indir

Son yıllarda en çok kullanılan uygulamalardan biri olan WhatsApp, sık sık aldığı güncellemelerle yeni özelliklere kavuştu. WhatsApp mesajlaşma uygulaması olarak anılırken, şimdilerde fotoğraf, video, müzik ve dosya paylaşımları gibi yeniliklere kavuştu.

Bu yıl içerisinde gelen yeni bir güncelleme ile de WhatsApp' da sesli arama, aradığınız kişiye ulaşamadığınızda sesli mesaj bırakma gibi işlevselliğe ulaştı. Şimdide görüntülü arama özelliği ile yemede yanında kal dedik. Nihayet görüntülü arama özelliği geldi.

WhatsApp Android işletim sistemi ve iOS iPhone işletim sistemi cep telefonlara bu adresten WhatsApp indir WhatsApp nasıl indirilir ve WhatsApp nasıl yüklenir haberini inceleyebilirsiniz.

WhatsApp iOS iPhone uygulamasını bu itunes.apple.com/tr/app/whatsapp-messenger/id310633997?l=tr adresten ve WhatsApp Android uygulamasını da bu play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp&hl=tr adresten ücretsiz indirebilirsiniz.

WhatsApp' ın resmi sitesi whatsapp.com' u da ziyaret edebilirsiniz. WhatsApp indir APK Android ve iPhone telefona yükle 2016 WhatsApp indir APK 2016 görüntülü arama nasıl yapılır? Sorunun cevabı aşağıda ilişkili haberler kısmında yer alan "WhatsApp görüntülü konuşma nasıl yapılır? WhatsApp indir APK" haberinde...

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×